Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Gerlos

178 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
Zillertal Arena
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 580 m
Kurorto aukštis: 1 250 m
Iš viso keltuvų: 52
Bugelinis keltuvas: 18
Krėsliniai keltuvai: 20
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 147 km
Trasos:
49 km
Trasos:
87 km
Trasos:
11 km
Ski routes: 3 km

Slidinėjimo kelionės Gerlos - dangiškos žiemos linksmybės jūsų slidinėjimo atostogoms!

Gerlos

Gerlos vietovė yra 1250 m aukštyje, Zillertal arenos viduryje. Kalnų kaimelis yra ypač žinomas dėl savo Après-Ski galimybių ir jokiu būdu jis nėra prastesnis už garsiąsias kamynines vietoves Mayrhofen ir Zell am Ziller. Čia jus kviečia sustoti daugybė barų, diskotekų ir slidinėjimo užeigų. Šis kaimelis gali pasiūlyti tikrai daugiau nei tik keltuvai ar trasos, čia taip pat rasite tokias sporto ir laisvalaikio pramogas kaip slidinėjimas rogutėmis, lygumų slidinėjimas, skrydis parasparniu arba žiemos žygiai. Ne veltui Gerlos vietovė pastaraisiais metais tapo vienu populiariausių žiemos sporto kurortų Zillertal.

Dėl puikios slidinėjimo kurorto vietos Zillertal arenos viduryje, Gerlos turi optimalų ryšį su visu slidinėjimo regionu todėl į visus šioje vietovėje siūlomus pasiūlymus yra įtrauktas „Zillertaler Superskipass". Su iš viso 147 km ilgio lengvomis ir vidutinio sunkumo trasomis bei 52 keltuvų įranga, Zillertal Arena siūlo žiemos slidinėjimo atostogų linksmybes tiek pradedantiesiems tiek pažengusiesiems .

Gerlos-Königsleiten

Gerlos-Königsleiten regionas yra Gerlostal slėnyje, šonininėje žymiojo Zilertalio slėnio dalyje. Rytuose regionas siekia federalines Tirolio ir Zalcburgo Žemes, tad Königsleiten vietovės centras priklauso Zalcburgui. Per šalių sieną veda žymusis Gerlospass, esantis 1500 m virš jūros lygio. Slidinėjimo keltuvai, kurie yra Gerlos ir Königsleiten, taip pat slidinėjimo zona šeimai Gerlosplatte-Hochkrimml priklauso Zillertal Arena, didžiausiai keltuvų sąjungai Zilertalio slėnyje, kurioje yra apie 147 km slidinėjimo trasos. Taigi, nuo Zell am Ziller iki Hochkrimml dėl 52 keltuvų įrangų galima slidinėti dviejose federalinėse žemėse.

Atvykimas Gerlos

  • Traukinys:Zell am Ziller (apie 20 km), Jenbach (apie 45 km)
  • Skrydis:Insbrukas (apie 85 km), Zalcburgas (apie 160 km), Miunchenas (apie 195 km)

Apgyvendinimas Gerlos

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Gerlos

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...