Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Hinterglemm

239 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Aukščiausias taškas: 2 096 m
Žemiausias taškas: 830 m
Kurorto aukštis: 1 003 m
Iš viso keltuvų: 70
Bugelinis keltuvas: 20
Krėsliniai keltuvai: 21
Didelė gondola: 29
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
140 km
Trasos:
112 km
Trasos:
18 km

Slidinėjimo kelionės Hinterglemm – visapusiškos žiemos atostogos!

Hinterglemm

Kurortai Hinterglemm ir Saalbach jau seniai susijungė ir turi gerą susisiekimą su sportu, užeigomis ir naktiniu gyvenimu. Apie 1.000 m aukštyje yra populiarus kurortas Hinterglemm nuostabaus kalnų kraštovaizdžio viduryje. Seniau Glemmtal slėnis buvo skurdus ūkininkų slėnis, šiandien jį supa gyvybingi kurortai ir žiemos sporto rojus. 1991 m. pasaulio slidinėjimo čempionatui įvykus aplinkkelio tuneliu, miesto centras tapo praktiškai zona be automobilių. Ramiai pasivaikščioti pėsčiųjų zona dabar galima be jokių problemų.

Platus užsiėmimų spektras taip pat užtikrina, kad net po slidinėjimo bendruomenėje niekada nebus nuobodu. Svečiai gali ne tik ramiai apsipirkti miesto centre ir važinėtis rogutėmis trasose, bet ir išbandyti plaukimą sniego plaustais ir sniego vamzdžius arba romantišką pasivažinėjimą arklio traukiamomis rogėmis.

Saalbach-Hinterglemm

Saalbach-Hinterglemm regionas yra Glemmtal slėnio viduryje, nepakartojamame Zalcburgo žemės žiemos pasaulyje. Ši sritis priklauso gerai žinomom Kitzbiuhelio Alpėms ir siūlo įvairias laisvalaikio pramogas. Atostogos čia yra ne tik malonumas, bet ir tikras nuotykis. Nesvarbu, ar jūs norite seksite pasaulio čempionų pėdomis, išbandyti Halfpipe, ar mėgautis nepakartojamais gilaus sniego nusileidimais vietovėje, kurioje 1991 m. vyko pasaulio čempionato varžybos. Jus sups unikalus Saalbach-Hinterglemm „ski circus“! Kadangi abiejose vietovės dalyse yra tunelis, buvo sukurta pėsčiųjų zona, kuri tik dar labiau pagerino poilsio kokybę. Kai sutemsta, naktinio gyvenimo ritmas pulsuoja įvairiuose kalnų užeigose, baruose, aludėse ir restoranuose.

Atvykimas Hinterglemm

  • Traukinys: Zell am See (apie 20 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 90 km), Insbrukas (apie 160 km), Miunchenas (apie 220 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...