Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Saalbach-Hinterglemm

1 024 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,4
Informacija apie slidinėjimo regioną
Ski Alpin Card
Aukščiausias taškas: 3 122 m
Žemiausias taškas: 443 m
Iš viso keltuvų: 926
Bugelinis keltuvas: 428
Krėsliniai keltuvai: 307
Didelė gondola: 191
Iš viso trasų: 2 750 km
Trasos:
1 152 km
Trasos:
1 287 km
Trasos:
311 km

Slidinėjimo kelionės Saalbach-Hinterglemm – tikros žiemos atostogos!

Saalbach-Hinterglemm regionas yra Glemmtal slėnio viduryje, nepakartojamame Zalcburgo žemės žiemos pasaulyje. Ši sritis priklauso gerai žinomom Kitzbiuhelio Alpėms ir siūlo įvairias laisvalaikio pramogas. Atostogos čia yra ne tik malonumas, bet ir tikras nuotykis. Nesvarbu, ar jūs norite seksite pasaulio čempionų pėdomis, išbandyti Halfpipe, ar mėgautis nepakartojamais gilaus sniego nusileidimais vietovėje, kurioje 1991 m. vyko pasaulio čempionato varžybos. Jus sups unikalus Saalbach-Hinterglemm „ski circus“! Kadangi abiejose vietovės dalyse yra tunelis, buvo sukurta pėsčiųjų zona, kuri tik dar labiau pagerino poilsio kokybę. Kai sutemsta, naktinio gyvenimo ritmas pulsuoja įvairiuose kalnų užeigose, baruose, aludėse ir restoranuose.

Saalfelden

Šeimoms pritaikytas Saalfelden kurortas yra 748 m aukštyje, Zalcburgo kalnų širdyje ir kartu su kaimynine Leogang bendruomene yra viena svarbiausių vietų saulėtame Pinzgau Saalachtal slėnyje. 2000 metais į miesto statusą pakelta savivaldybė, be urbanistinės struktūros miestelio centre, turi žavingą kaimišką charakterį. Nuostabus kraštovaizdis su unikalia Saalfeld baseino gamta, kurią įrėmina Steinernes Meer šiaurėje, Leoganger Steinberge …
Informacija apie vietovę

Vietovės Saalbach-Hinterglemm

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...