Klientų atsiliepimai

Saalbach

562 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Aukščiausias taškas: 2 096 m
Žemiausias taškas: 830 m
Kurorto aukštis: 1 003 m
Iš viso keltuvų: 70
Bugelinis keltuvas: 20
Krėsliniai keltuvai: 21
Didelė gondola: 29
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
140 km
Trasos:
112 km
Trasos:
18 km

Slidinėjimo kelionės Saalbach – tikros žiemos atostogos!

Saalbach

1003 m aukštyje nuostabiame kalnų kraštovaizdyje yra pupuliari vietovė Saalbach. Seniau Glemmtal slėnis buvo skurdus ūkininkų slėnis, šiandien jo vietovės yra apgyvendintos, o jis tapo žiemos sporto rojumi. 1991 m. pasaulio slidinėjimo čempionatui įvykus aplinkkelio tuneliu, miesto centras tapo vieta be automobilių. Todėl ramiai pasivaikščioti pėsčiųjų zona dabar galima be jokių problemų.

Keliai link keltuvų ir slidinėjimo trasų yra trumpi, čia galite mėgautis sporto, Apres Ski ir kultūriniais pasiūlymais! Visai nesvarbu, ar jaukūs pasivaikščiojimai pėsčiųjų zonoje, žaidimas kėgliais, čiuožimas rogutėmis nuo kalno, sniego raftingas ir tubingas, čiuožimas ant ledo, o gal romantiškas pasivažinėjimas arkliais kinkytomis rogėmis – jūsų fantazijai čia nėra ribų!

Saalbach-Hinterglemm

Saalbach-Hinterglemm regionas yra Glemmtal slėnio viduryje, nepakartojamame Zalcburgo žemės žiemos pasaulyje. Ši sritis priklauso gerai žinomom Kitzbiuhelio Alpėms ir siūlo įvairias laisvalaikio pramogas. Atostogos čia yra ne tik malonumas, bet ir tikras nuotykis. Nesvarbu, ar jūs norite seksite pasaulio čempionų pėdomis, išbandyti Halfpipe, ar mėgautis nepakartojamais gilaus sniego nusileidimais vietovėje, kurioje 1991 m. vyko pasaulio čempionato varžybos. Jus sups unikalus Saalbach-Hinterglemm „ski circus“! Kadangi abiejose vietovės dalyse yra tunelis, buvo sukurta pėsčiųjų zona, kuri tik dar labiau pagerino poilsio kokybę. Kai sutemsta, naktinio gyvenimo ritmas pulsuoja įvairiuose kalnų užeigose, baruose, aludėse ir restoranuose.

Atvykimas Saalbach

  • Traukinys: Zell am See (apie 20 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 85 km), Insbrukas (160 km), Miunchenas (apie 195 km)

Apgyvendinimas Saalbach

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Saalbach

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...