Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Saalbach

485 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacija:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Aukščiausias taškas: 2 096 m
Žemiausias taškas: 830 m
Kurorto aukštis: 1 003 m
Iš viso keltuvų: 70
Bugelinis keltuvas: 21
Krėsliniai keltuvai: 21
Didelė gondola: 28
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
140 km
Trasos:
112 km
Trasos:
18 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Slidin. zona Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Su įskaičiuota „Ski Alpin Card“ jūs galėsite naudotis nuostabiomis, 408 km ilgio trasomis. Pagal moto „1 bilietas 3 regionai, niekada nesibaigiantys kalnai", „Ski Alpin Card“ apima ne tik Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, bet ir Schmittenhöhe slidinėjimo zoną, Zell am See bei ledyno slidinėjimo zoną prie Kitzsteinhorn, kuri yra Kaprun. Jei jums šis keltuvų susijungimas yra nepakankamai didelis, rekomenduojame pereiti prie „Super Ski Card“ (žr. slidinėjimo regione). Tai atveria neribotas slidinėjimo pramogas 22 slidinėjimo regionuose Tirolyje ir Zalcburge, neįtikėtinose 2750 km ilgio trasose!

Iš Saalbach galite patekti tiesiai į Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbunn. Čia rasite daug gražių carving ruožų, gūbrinių trasų, stačius šlaitus, lenktynių trasą su laiko matuokliu ir dvi apšviestas slidinėjimo trasas. Daugybė sniego gaminimo įrenginių užtikrins jums sniegą

Norintiems išbandyti mėlynus ramius nusileidimus aplink Saalbach ir pasaulio čempionato trasas prie Kohlmais, rekomenduojama išbandyti Saalbach turą. Jis tęsiasi aplink vietovę maždaug 16 km iš abiejų Glemmtals slėnio pusių.

Pradedantieji taip pat turės ką veikti šioje slidinėjimo zonoje. 140 km mėlynos ir žalios trasos siūlo idealią slidinėjimo atostogų pradžią pradedantiesiems. Šeimos su vaikais taip pat turės ką veikti. Prie keltuvo „Asitzkabinenbahn“ slėnio stoties yra vaikų pasaulis „leo’s kinderland". Treniravimuisi skirtas plotas su konvejerine juosta („stebuklingu kilimu“), vaikų karuselė, sniego iglu ir riterių pilis yra puikiai pritaikyti vaikams, kurie džiaugiasi pirmaisiais išbandymais sniege. Ne veltui, Saalbach yra viena populiariausių slidinėjimo zonų Alpėse – čia kiekvienas, kuris žavisi slidinėjimu, ras sau tinkamą vietą.

Profesionalai turėtų išbandyti savo jėgas ant „Zwölferkogel Nord“ ir „Schattberg Nord“ nusileidimų. Mėgautis freeride puikiai galima prie Zwölferkogel-West ir Schattberg-West, tačiau jie yra pritaikyti tik tikriems cracks. Funcross ruožas, gilaus sniego juodos trasos, iššūkius kelianys šiauriniai šlaita privers puikiai jaustis visus freerider mėgėjus.

Freestyler galės mėgautis tikru rojumi, esančiu „ski circus“: ten galėsite išsišėlti net trijuose „snowparks" ir boardercross ruože.

Nuo 2023 m. yra planuojamas tiesioginis sujungimas keltuvais tarp Skicircus ir Zell am See slidinėjimo zonos. Jau dabar jūs turite galimybę važiuoti su „zellamseeXpress“ iš Glemmtal iki Zeller Schmittenhöhe. Šią gondolą galima lengvai pasiekti autobusu, kuris važiuoja iš Viehhofen ir Vorderglemm.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Saalbach

Taip pat vakare, pasibaigus įprastoms darbo valandoms, kai kurios naktinės slidinėjimo zonos Austrijoje kviečia jus į naktinį slidinėjimą. Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn taip pat gali pasiūlyti keletą naktinio slidinėjimo trasų. Hinterglemm žiemos sportininkai gali slidinėti naktimis keletą kartų per savaitę. Unterschwarzachbahn keltuvas keliauja iki įėjimo į 1,2 km ilgio naktinio slidinėjimo trasas. Ten esantis naktinis parkas traukia visas naktines pelėdas, kurios nori padaryti dar kelis šuolius ir tamsoje. Kitą naktinio slidinėjimo galimybę surasite Leogang prie Schanteilift keltuvo. Krėslinis keltuvas yra skirtas naktinio slidinėjimo malonumams, ten kur yra apšviečiamos maždaug 500 m ilgio trasos. jei turite galiojantį skipass, tuomet jums šis naktinis slidinėjimas yra nemokamas.

Apres Ski Saalbach

Après-Ski gerbėjai gali jau džiaugtis, kad Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn buvo apdovanoti už puikius Après-Ski pasiūlymus. Maždaug 40 jaukių Hütten jau dienos metu kviečia visus Après-Ski gerbėjus susidaužti už tobulą slidinėjimo dieną. Apsilankymas „Bar Pfiff“, „Bauer's Schi-Alm“, „Hexenhäusl“, „Tanzhimmel“ ir „Goaßstall“ yra būtinas kiekvienam Après-Ski gerbėjui! Daugybė įvairaus stiliaus barų, tokių kaip „Checker Club - Post Bar“, kviečia jus švęsti ir linksmai pratęsti šį vakarą. Diskotekose taip pat yra kažkas, kas tinka kiekvienam muzikiniam skoniui, ar tai būtų roko, popso, rave, techno, fokstroto ar valso muzika. Jei taip pat norite mėgautis „Oktoberfest“ atmosfera žiemą, tuomet geriausias sąlygas rasite AsitzBräu, Asitzbahn keltuvo kalnų stotyje, kuri yra 1763 m aukštyje.

Tiems, kurie nori kažko patogesnio, čia rasite pasirinkimą iš daugybės restoranų ir kavinių. Pasiteiraukite savo šeimininko, kur būtų galima paragauti originalių Pinzgau patiekalų. Arba tiesiog atsipalaiduokite pasivaikščiodami šioje vietovėje.

Taip pat čia netruks sportinių alternatyvų: čiuožinėjimas ledu, linksmas slidinėjimas su rogutėmis, greitas pasivažinėjimas sniego vamzdžiais, romantiškas pasivažinėjimas su arklių traukiamomis rogėmis, tenisas uždaroje patalpoje, čia kiekvienas ras tinkamą užsiėmimą. Jei jūs norėsite ko nors neįprasto, tuomet kažką tikrai rasite, Saalbach-Hinterglemm: nesvarbu ar tai nuotykis, „Glemmy Offroad" parke, su sniego keturračiais, ar sniego padangomis prie Unterschwarzachbahn keltuvo yra daugybė būdų, kaip patirti svaiginantį greitį trasose.

Snowpark: Saalbach

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn jūsų laukia keturi „funparks", kurie žada daug įvairovės ir adrenalino!

Hinterglemm prie Unterschwarzachbahn keltuvoyra naktinis parkas, šalia Hinterglemmer centro. Čia pagal moto „freestyle unlimited!“ dieną ir naktį galima tobulinti savo įgudžius. Easy, medium ir pro line suteikia galimybę vis geriua išmokti triukus. Save išbandyti galima ant Obstacles, gap kicker, spine, wallride, rails, 9 m ilgio c-rail arba boxes, pavyzdžiui, 22 m ilgio kombi box.

Be to, Saalbach ant Bernkogel kalno yra dar vienas „easypark“, „learn-to-ride-park" su trimis mini kickers ir trimis pradedančiųjų boxes, kurie puikiai tinka norintiems iš naujo pradėti šią sporto šaką ir yra pritaikytas pirmiesiems triukams.

Leogang yra „nitro snowpark Leogang“ prie pat Asitz. Su Corners, big airs, įvairiais rails ir boxes, šis parkas nepaliks neišpildytų norų ir siūlo optimalias treniravimosi galimybes visiems freestyler. Table su trimis įvairiais šuoliais pasirūpina papildomu malonumu. Jib zonoje ypač naujokai galės išbandyti savo pirmuosius žingsnius ant easy boxes. Didelį įspūdį paliks galimybė nemokamai prisijungti prie Wi-Fi visame parke ir pasidalinti savo įspūdžiais su draugais bei fanais.

Fieberbrunn prie Mittelstation Streuböden stoties, naujieji freestyler ras „easypark“, kuris tinka kiekvienam. Čia jūsų laukia penki kicker, dvi banguotos trasos bei keturios boxes.

„Snowparks" taip pat jungia dvi laisvo stiliaus zonas: slidinėjimo ir boardercross bei funcross trasas. Tai yra įprastų trasų ir „snowpark" mišinys, kuris randasi prie Hochalm krėslinio keltuvo, Hinterglemme. Išilginės ir skersinės bangos, stačios kreivės, maži kicker, quarterpipes ir kiti linksmi elementai suteiks jums daug džiaugsmo. Galų gale Skicircus vis dar yra ir freestyle-zirkus.

Slidinėjimo zona Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Bandomasis pranešimas Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,6 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Saalbach

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Saalbach

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais