Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Hochkönig - Ski amadé

1 103 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,0
Informacija apie slidinėjimo regioną
Ski amadé
Aukščiausias taškas: 2 700 m
Žemiausias taškas: 600 m
Iš viso keltuvų: 270
Bugelinis keltuvas: 133
Krėsliniai keltuvai: 90
Didelė gondola: 47
Iš viso trasų: 760 km
Trasos:
275 km
Trasos:
390 km
Trasos:
95 km

Slidinėjimo kelionės Hochkönig – slidinėjimo rojus didingoje apylinkėje!

Įspūdingas Hochkönigs kalnų masyvas Zalcburgo žemėje yra žinomas dėl savo įvairovės, modernių slidinėjimo zonų ir dėl savo tradicinių ir romantiškų vietovių. Jie siūlo ramybę ir poilsį ir turi vieną gražiausių slidinėjimo kraštovaizdžių visose Alpėse. Čia galite ramiai palikti stovėti savo automobilį! Be to, žymus festivalio miestas Zalcburgas yra netoliese, kur galima smagiai praleisti vieną dieną. Mėgaukitės didingo Hochkönigs (2.941 m) sniegu užtikrintais regionais ir praleiskite nepamirštamas atostogas su visa šeima! Jeigu ieškote iššūkių ant trasų, čia esate tinkamose rankose: Didelis slidinėjimo pasaulis „Ski amadé“ su 760 km slidinėjimo trasomis priverčia smarkiau plakti kiekvieno žiemos sportininko širdį ir siūlo slidinėjimo malonumą visais aspektais!

Maria Alm

Populiarų atostogų kurortą Maria Alm idiliškai supa Steinernen Meer ir įspūdingas kalnų masyvas Hochkönigs ir žavi savo puikia kalnų panorama ir Eldorado kiekvienam slidinėjimo poilsiautojui! Kartu su Hinterthal, Dienten ir Mühlbach, Maria Alm sudaro didelę slidinėjimo teritoriją „Skischaukel“ su saulėtais ir užtikrintais sniegu šlaitais ir trasomis. Originalus kurorto Maria Alm vaizdas yra supamas kaimo simboliu, gražiosios bažnyčios …
Informacija apie vietovę

Vietovės Hochkönig - Ski amadé

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
4

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...