Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Maria Alm

817 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochkönig
Aukščiausias taškas: 1 900 m
Žemiausias taškas: 800 m
Kurorto aukštis: 800 m
Iš viso keltuvų: 34
Bugelinis keltuvas: 19
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 120 km
Trasos:
52 km
Trasos:
41 km
Trasos:
27 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Maria Alm – Slidinėjimo rojus didingoje apylinkėje!

Maria Alm

Populiarų atostogų kurortą Maria Alm idiliškai supa Steinernen Meer ir įspūdingas kalnų masyvas Hochkönigs ir žavi savo puikia kalnų panorama ir Eldorado kiekvienam slidinėjimo poilsiautojui! Kartu su Hinterthal, Dienten ir Mühlbach, Maria Alm sudaro didelę slidinėjimo teritoriją „Skischaukel“ su saulėtais ir užtikrintais sniegu šlaitais ir trasomis. Originalus kurorto Maria Alm vaizdas yra supamas kaimo simboliu, gražiosios bažnyčios „Wallfahrtskirche“. Slidinėjimo zona „Hochkönig“, kuriame yra didelis pasiūlymas vaikams, ypač šeimoms yra ideali atostogų vieta. Slidinėjimo trasų pasirinkimas yra įvairus su daug lengvų ir vidutinio sunkumo nusileidimų, kurį galima pažinti išbandant 120 km su skipass „Ski amadé“. Pažengę taip pat turės ką veikti. Aplink žiemos sporto kurortą yra įvairaus sunkumo lygio lygumų slidinėjimo trasų, kurios su turais kviečia pažinti nuostabų kraštovaizdį.

Vakarais Maria Alm taip pat nebus nuobodu – daug barų, pavyzdžiui, „Dorfstadl“ kviečia slidinėjimo dieną atšvęsti šnekučiuojantis. Galima ne tik slidinėti, bet ir mėgautis daugybe kitų užsiėmimų. Tiek aktyvų poilsį mėgstantys, tiek ieškantys ramybės pavers savo dieną ypatinga.

Hochkönig - Ski amadé

Įspūdingas Hochkönigs kalnų masyvas Zalcburgo žemėje yra žinomas dėl savo įvairovės, modernių slidinėjimo zonų ir dėl savo tradicinių ir romantiškų vietovių. Jie siūlo ramybę ir poilsį ir turi vieną gražiausių slidinėjimo kraštovaizdžių visose Alpėse. Čia galite ramiai palikti stovėti savo automobilį! Be to, žymus festivalio miestas Zalcburgas yra netoliese, kur galima smagiai praleisti vieną dieną. Mėgaukitės didingo Hochkönigs (2.941 m) sniegu užtikrintais regionais ir praleiskite nepamirštamas atostogas su visa šeima! Jeigu ieškote iššūkių ant trasų, čia esate tinkamose rankose: Didelis slidinėjimo pasaulis „Ski amadé“ su 760 km slidinėjimo trasomis priverčia smarkiau plakti kiekvieno žiemos sportininko širdį ir siūlo slidinėjimo malonumą visais aspektais!

Atvykimas Maria Alm

  • Traukinys: Saalfelden am Steinernen Meer (apie 5 km), Bischoshofen (apie 35 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 70 km), Insbrukas (apie 150 km), Miunchenas (apie 200 km)

Apgyvendinimas Maria Alm

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Maria Alm

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...