Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Maria Alm

280 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacija:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,1
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochkönig
Aukščiausias taškas: 1 900 m
Žemiausias taškas: 800 m
Kurorto aukštis: 802 m
Iš viso keltuvų: 36
Bugelinis keltuvas: 21
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 120 km
Trasos:
52 km
Trasos:
41 km
Trasos:
27 km
Ski routes: 8 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Hochkönig

Slidin. zona Hochkönig

Skipass „Ski amadé“ suteikia galimybę smagiai praleisti laiką ant 760 km slidinėjimo trasų ir naudotis 270 keltuvų įrangų (žr. slidinėjimo regioną). Skipass galioja regionui „Salzburger Sportwelt“, „Schladming-Dachstein“, „Gastein“, „Hochkönig“ ir „Großarltal“. Čia kiekvienas turės ką veikti!

Maria Alm slidinėjimo zona, Hochkönig (2941 m), yra ypač garantuota sniegu. Jeigu kartais sniego būtų nepakankamai, sniego gaminimo mašinos, „Schneelanzen“ ir trasų mašinos pasirūpina, kad linksmybėms niekas nepastotų kelio. Su 128 km puikiai paruoštų trasų ir 36 modernių pakėlimo įrangų, vaikams palanki slidinėjimo zona, siūlo malonumą sniege kiekvienam žiemos sporto fanui. Sunkiausia slidinėjimo trasa yra 1 km ilgio nusileidimas į Hochmaist. Taip pat ir Maria Alm, am Aberg-Langeck (1900 m), galima rasti sunkių šlaitų, kuriais gali patogiai leistis pradedantieji. Snowpark su Tables, Slides ir Jumps prie Aberg Freestyle fanai gali siekti savo malonumo. Be to, ten yra keletas puikių Freeride galimybių. Tarp kai kurių zonų kursuoja Skibus, kuriuo skipass turėtojai gali važiuoti nemokamai.

Su Königstour slidinėjimo regionas Hochkönig siūlo puikų „Skirunde“ – vieną ilgiausių Alpių kalnuose. 35 km slidinėjimo trasų ruožą galima pažinti tik vieną dieną ir jis optimaliai pritaikytas dienos išvykai su visa šeima. Nuo 2012 m. Königstour sujungia Mühlbach, Dienten ir Maria Alm slidinėjimo zonas viena su kita ir buvo 2014 m. apdovanota kaip geriausia „Skirunde“. Nuo 2018/2019 m. m. žiemos Maria Alm kurorto kalnas sujungtas su sldinėjimo zona ant Aberg: taip buvo sukurtas tiesioginis Ski-In/Ski-Out susisiekimas iš Maria Alm su Königstour.

Norite pasidalinti visais patirtai įspūdžiais slidinėjimo dienos metu su savo draugais ir giminaičiais? Ne problema! Slidinėjimo zonoje Hochkönig yra keletas Wi-Fi Hotspots. Jie jums siūlo lengvą ir nemokamą prisijungimą prie interneto Funparks, keltuvų stotyse ir užeigose. Kadangi keltuvas (vok. „Seilbahn“) Kings Cab yra pirmas toksai Austrijos keltuvas, jame yra Wi-Fi Hotspot.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Maria Alm

Austrijoje yra įvairios galimybės mėgautis naktiniu slidinėjimu. Taip pat ir Maria Alm prie Hochkönig. Kelis kartus per savaitę nuo 18.30 iki 21.30 val. slidinėjimo trasa prie keltuvo „Simmerl“ yra apšviesta vakarais naktiniui sldinėjimui. Čia galima mėgautis ne tik naktiniu slidinėjimu. Taip pat yra pradedančiųjų parkas Natrun, kur Freestyler gali išlieti savo energiją. Vakaro bilietą naktiniui slidinėjimui galima įsigyti vietoje. Tie, kurie turi „Hochkönig Card“, gali vieną kartą viešnagės metu nemokamai išbandyti naktinį slidinėjimą.

Įspūdį vakare jums paliks Snow-Show, kuris vyksta „Magic Area“ prie keltuvo „Simmerl“, nuo 21.00 val. kiekvieną antradienį nuo gruodžio galo iki kovo vidurio. Čia galima žavėtis Freestyle, stebėti triukus ir fakelo nešimą bei fejerverkus. Įėjimas nemokamas.

Apres Ski Maria Alm

Prie Aberg-Talstation barai „Schirmbar“ jus kviečia, smagiai atšvęsti slidinėjimo dieną. Kaimynystėje esančiame Dienten yra švenčiama Apres Ski, pavyzdžiui, „Bründlstadl“. Tie, kuriems viso šito neužtenka, gali Maria Alm baruose, pavyzdžiui, „Dorfstadl“ arba „Riverside“ ir toliau švęsti arba išgerti kokteilį „Almbar“ Dienten.

Ramiai praleisti laiką galėsite restoranuose, kuriuose jūs galite paskanauti skanumynų, tokių kaip Wiener Tafelspitz, Lammbratl su kukuliais arba surio fondiu.

Prie Hochkönig galima aktyviai net ir už trasų ribų grožėtis žiemos kraštovaizdžiu. Didelė „ski toures“ įvairovė ir 85 km žiemos žygių takai kviečia grožėtis apsnigtu kalnų kraštovaizdžiu. Verta išbandyti žygius sniego batais arba linksmus nusileidimus rogutėmis. Maria Alm jūs galėsite naudotis dviem apšviestomis rogučių trasomis. Vandens ruoniai gali praleisti laiką baseine.

Snowpark: Maria Alm

Slidinėjimo zona Hochkönig jūsų laukia su 3 įvairiais Snowparks. Labiausiai pageidaujama tarp jų yra „Blue Tomato Kings Park“. 1,8 km ilgio Snowpark prasideda tiesiai prie keltuvo į kalną stoties „Bergstation“, 8 vietų kabininio keltuvo „Kings Cab“. Įranga tikrai sudomins: Boxes, Butter-Boxes, Jibs, Kicker, Rails, Jumps, Tubes ir specialus Obstacles nepaliks neišpildytų norų, nesvarbu, jūs esate pradedantysis ar Freestyle Pro. Po ilgo ir sunkaus Ride, galima pailsėti su Wi-Fi prie Kings Cab gondolos, o paskui iš karto išbandyti naują Line.

Norintys pažinti visą Hochkönigs Freestyle pasiūlymą, gali išbandyti du kitus parkus. „Snowpark Natrun“ prie keltuvo „Simmerllift“ turi lengvus Obstacles ir todėl yra puikiai pritaikytas pradedantiesiems arba vaikams. „Livingroom Snowpark“, kuris yra Mühlbach, 1.500 m aukštyje, Mandlwände papėdėje, yra kiekvieną dieną naujai suformuojamas. Jame yra Advanced ir Beginner Line, kurios siūlo iššūkį kiekvienam asmeniui. Freestyler iš viso laukia 2 įspūdingi dalykai. Parke yra veidrodžiai, Livecams ir garso sistema. Taigi, išbandant Rides galima klausytis muzikos, o paskui dar kartą išanalizuoti internete. Be to, Boarder ir Freeskier du kartus per savaitę už papildomą mokestį gali profesionaliai mokytis Freestyle.

Nuo 2014/2015 m. m. slidinėjimo sezono taip pat yra Funslope prie Aberg. Tikrai įspūdingas yra 850 m ilgiausias ruožas su tuneliu, bangų vingiai, mažos kalvos. Talismanas yra 30 m skersmens didelė sniego sraigė.

Ski amadé yra 14 Snowparks ir yra tikras Freestyle Eldorado!

Slidinėjimo zona Hochkönig yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Hochkönig

Bandomasis pranešimas Hochkönig susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Maria Alm

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Maria Alm

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais