Appartement 4 Elements
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 1 869 m |
| Žemiausias taškas: | 620 m |
| Kurorto aukštis: | 620 m |
| Iš viso keltuvų: | 81 |
| Didelė gondola: | 17 |
| Krėsliniai keltuvai: | 32 |
| Bugelinis keltuvas: | 21 |
| Magiški kilimai: | 11 |
| Iš viso trasų: | 275 km |
|
Trasos:
|
115 km |
|
Trasos:
|
121 km |
|
Trasos:
|
39 km |
Appartement 4 Elements °°°.
Trumpai
Vieta
Patogus gyvenamasis namas Appartement 4 Elements yra maždaug už 1,5 km nuo Hopfgarten centro. Į slidinėjimo zoną galima patekti Salvenbahn keltuvu, kuris yra už maždaug 900 metrų. Esant geroms sniego sąlygoms galima slidėmis nusileisti iki pat namo priekio.Apstatymas
Ramiai įsikūrusiame apgyvendinimo centre veikia Wi-Fi-. Žiemos sporto inventorių galite laikyti slidinėjimo dėžėje su slidinėjimo batų džiovintuvu. Viešbučio teritorijoje yra automobilių stovėjimo aikštelė - jei yra laisvų vietų.Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
-
6 asm. apartamentas dušas/WC (apie 65 m², maks. 5 suaugę + 1 vaikas), SC
- Gyvenamoji/miegamojo patalpa: dvigulė ištiesiama sofa bei valgomojo zona ir virtuvėlė
- Miegamasis: dvigulė lova
- Miegamojo niša: dviaukštė lova (atvira erdvė)
- Virtuvėlė: orkaitė, indaplovė, viryklė, kavos virimo aparatas, šaldytuvas su šaldikliu, mikrobanų krosnelė ir virdulys
- Vonios kambarys: dušas/WC ir plaukų džiovintuvas
- Terasa
- Įrengimas: TV ir Wi-Fi
- Maks. užimtumas: 5 suaugę + 1 vaikas iki 17 metų
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis (asmeniui/nakčiai: nuo 15 metų apie 2 €)
- Keycard (2 € asmeniui/apsistojimui, grąžinamas)
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai leidžiami (apie 15 € už dieną, be maisto, maks. vienas gyvūnas viename apgyvendinimo vienete)
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Svarbi informacija
- Ši apgyvendinimo įstaiga nėra pritaikyta neįgaliųjų vežimėliams.
Atvykimo informacija
- Check-In: 14.00 - 18.00
- Check-Out: iki 11.00
Atvykimas Hopfgarten
- Traukinys: Hopfgarten (vietovėje), Wörgl (apie 15 km), Kufstein (apie 30 km)
- Skrydis: Insbrukas (apie 77 km), Zalcburgas (apie 130 km), Miunchenas (apie 156 km)
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.



