Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Hopfgarten

642 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Slidin. trasų žemėlapis SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 620 m
Iš viso keltuvų: 82
Bugelinis keltuvas: 32
Krėsliniai keltuvai: 33
Didelė gondola: 17
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
114 km
Trasos:
120 km
Trasos:
36 km

Slidinėjimo kelionės Hopfgarten – imperatoriškas slidinėjimo malonumas!

Hopfgarten

Hohen Salve (1829 m) papėdėje driekiasi vienas daugiausiai saulės spindulių turintis kurortas Kitzbühel Alpėse –Hopfgarten (620 m). Čia nėra masinio turizmo, tačiau yra gyvybingas kurortas, kuris išlaikė savo žavesį ir svetingai pasitinka kiekvieną poilsiautoją. Tradicinis miesto centras visa tai atspindi su savo siauromis, akmeninėmis gatvelėmis ir didingomis, dviejų bokštų barokinėmis bažnyčiomis, kurios yra Hopfgarten simbolis. Pramogomis už slidinėjimo trasų ribų pasirūpina įvairūs laisvalaikio užsimėmimai: rogučių trasos, ledo čiuožyklos arba renginiai, kurie vyksta Salvena kultūros ir pramogų centre. Nuo Hopfgarten iki Miuncheno, Zalcburgo ir Insbruko yra apie 1 val. automobiliu. Šį kurortą net žiemą, kai daug sniego, galima pasiekti autobusu, automobiliu ir traukiniu.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Wilden Kaisers kalnyno apylinkės yra pačioje Kicbiūhelio Alpių širdyje, SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra viena didžiausių ir moderniausių slidininėjimo zonų pasaulyje. Ji apima slidinėjimo zonas Brixen im Thale, Kelchsau, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Söll, Westendorf, Wörgl, Kirchbichl, Bad Häring ir Scheffau. Kadangi čia yra sniego gaminimo įranga, sniegas garantuotas beveik visada. 270 km trasos, 82 traukinių ir keltuvų, platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas, daugiau nei 80 restoranų bei Apres Ski vietinių užeigų jums siūlo beveik neribotas linksmybes ir pramogas. Kurortas SkiWelt jau ne kartą buvo išrinktas vienu geriausiu slidinėjimo kurortu pasaulyje! Jūs turite galimybę praplėsti slidinėjimo abonemento galimybes ir pasirinkti Super Ski Card, kuris jums užtikrina malonumą naudojantis 2815 km nusidriekusiomis trasomis, esančiomis 22 slidinėjimo regionuose!

Atvykimas Hopfgarten

  • Traukinys: Hopfgarten (kurorte), Wörgl (apie 15 km), Kufstein (apie 30 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 77 km), Zalcburgas (apie 130 km), Miunchenas (apie 156 km)

Apgyvendinimas Hopfgarten

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Hopfgarten

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...