Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Award
Klientų atsiliepimai

Hopfgarten

642 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,4

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 1 869 m Didelė gondola: 17
Žemiausias taškas: 620 m Iš viso trasų: 270 km
Kurorto aukštis: 620 m
Trasos:
114 km
Iš viso keltuvų: 82
Trasos:
120 km
Bugelinis keltuvas: 32
Trasos:
36 km
Krėsliniai keltuvai: 33

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Su skipass „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ turėsite susisiekimą su viena didžiausių ir moderniausių slidinėjimo zonų pasaulyje. SkiWelt jau kelis kartus buvo pavadinta viena geriausių slidinėjimo zonų pasaulyje! 82 modernūs keltuvai, 270 km trasos slidinėjimo trasos ir keturi snowparks garantuoja nesibaigiantį malonumą sniege. Nesvarbu vaikai ar suaugę, pradedantieji ar profesionalai, čia kiekvienas turės ką veikti. Kurortą Hopfgarten vietinis kalnas Hohe Salve jungia su SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental. 8 vietų keltuvas gondola jus patogiai nugabens iki „Mittelstation“ esančios 1200 m aukštyje, nuo kur jums atsiveria dar daugiau galimybių.

3,5 km ilgio slėnio trasa į Itter laukia gerai kondicionuotų slidininkų Hohe Salve, o ekspertai taip pat suras ko ieško „Black Eagle“ viršūnėje, važiuodami Hohe Salve gondola. Freestyler gali nuleisti garą Söll sniego parke. Westendorf ir Ellmau taip pat yra Snowparks su įvairiomis kliūtimis. Tikrą malonumą jums žada 80 poilsio vietų, kurios supa slidinėjimo zoną.

Kaip ypatinga atrakcija susijusi su keltuvų komfortu rasite Hopfgarten: 6 vietų krėslinis keltuvas „Schernthannbahn“ turi šildomas sėdynes, komfortišką apmušalą, šviesiai mėlynus gaubtus nuo blogo oro, yra automatinė įlipimo pagalba. Tai yra keltuvo stalas kuris atpažįsta, kai įlipa vaikai. Šis keltuvas yra įrodymas, kad gali būti vis komfortiškiau ir saugiau.

Jeigu keliaujate su vaikais arba pats esate pasakų mylėtojas, turėtumėte būtinai išbandyti naują nuotykių 10 vietų gondolą SkiWelt Söll. Apie temą „Hanso sėkmė" galima daug ką pažinti!

Jeigu skipass praplėsite į Super Ski Card (žr. slidinėjimo regioną), pateksite į dar platesnį slidinėjimo malonumą: su šiuo keltuvu patirsite neribotą slidinėjimo malonumą 22 slidinėjimo regionuose Tirolyje ir Zalcburge su 939 keltuvais ir 2815 km slidinėjimo trasomis!
Slidinėjimo trasų žemėlapis SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Hopfgarten

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental siūlo dvi slidinėjimo zonas: Söll ir Westendorf Brixen ypatingą nuotykį naktinio slidinėjimo mėgėjams. Įspūdinga yra SkiWelt Söll, nes ji yra didžiausia naktinio slidinėjimo zona Austrijoje! 10 km paruoštų slidinėjimo trasų padalinti į penkis nusileidimus ir yra apšviesti iki pat nakties. Tris kartus per savaitę, nuo trečiadienio iki šeštadienio, žiemos sportininkai ypač pramogauja zonoje prie gondolos Hexenwasser ir krėslinio keltuvo Keat ir Hexen6er ik 21:30 val., nusileidimas slėniu yra apšviestas iki 22:30 val. Yra Fun-Arena „Hanso sėkmė“ prie 10 vietų gondolos, kuri yra apšviesta naktiniam slidinėjimui. Vakarinį pasiūlymą apibendrina naktinė rogučių trasa prie keltuvo gondolos Hochsöll ir daug slidinėjimo užeigų. Naktinis slidinėjimas Söll turi savo kainą: šiam ypatingam pasiūlymui reikia įsigyti atskirą skipass. Dar viena naktinio slidinėjimo alternatyva yra netoli Brixen esantis Schusterbühel keltuvas. Čia įrengta 300 m ilgio mėlyna naktinio slidinėjimo trasa, kuri tam tikru laiku apšviečiama iki 19.00 val.

Apres Ski Hopfgarten

Hopfgarten galima ne tik turėti įsimintinas su nuotykiais dienas ant slidinėjimo trasų, bet ir mėgautis alternatyviais pasiūlymais, pavyzdžiui, yra dvi rogučių trasos, galima išbandyti pasivažinėjimą arkliais kinkytomis rogėmis, čiuožti ant ledo ir žaisti aištoką. Haski rančoje Angerberg galima žvilgtelti į šunų kinkytų rogių sporto pasaulį. Išbandykite šunų kinkytų rogių kursus!

Pramogomis ir kulinariu malonumu puikiai pasirūpina įvairūs barai, restoranai ir užeigos. Tie, kurie nori dieną praleisti išgeriant gėrimą ir klausantis muzikos, gerai jausis apsilankę „Ambiente“, „Rundell Cafe Après Ski Bar“ ir „Six Pence“!

Snowpark: Snowpark Hexenwelle Hopfgarten

„SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ yra keletas puikių sniego parkų. Söll mieste galite tikėtis „Hexenwelle“ nuotykių trasos su tam tikrais iššūkiais jaunesniems žiemos sporto entuziastams, taip pat „Hans im Glück“ slidinėjimo trasa. Čia rasite 2 linijas su įvairiomis kliūtimis su jumps, boxen, curves, corners ir daug daugiau.

Jei ieškote papildomų pramogų laisvuoju stiliumi, rasite „Kaiserpark“ Ellmau ir „Big Playground“ Westendorf. Čia taip pat yra daug įdomių kliūčių visiems įgūdžių lygiams. Ypač pradedantiesiems, mini žaidimų aikštelė Westendorf praktikos aikštelėje yra puiki alternatyva iš pradžių atlikti mažesnio formato triukus.

Snowpark žemėlapis SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Hopfgarten

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Hopfgarten

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais