Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Hopfgarten

642 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,4

Lygumų slidinėjimas Hopfgarten

Informacija apie lygumų slidinėjimą
Atostogų regionas Wilder Kaiser iš viso turi apie 65 km lygumų slidinėjimo trasų, kurios yra lengvo ir vidutinio sunkumo lygio. Hopfgarten (10 km lygumų slidinėjimo trasų) ir aplinkui esančiuose kurortuose Itter, Wörgl, Angerberg ir Mariastein lygumų slidininkai ras labai įvairią teritoriją, kuri yra apdovanota Tirolio lygumų slidinėjimo apdovanojimu.

Populiarūs ruožai yra, pavyzdžiui, ilga „Kaiserblickrunde“, kuri siūlo gražų vaizdą į Wilden Kaiser ir lygumų slidinėjimo trasas Itter, kurios yra apie 3,3 km ilgio. Viena iš ilgiausių lygumų slidinėjimo trasų regione yra „Penningberg“, kuri yra 7,5 km. Vakarais sportas neprivalo baigtis – tuo pasirūpina naktinė ir treniravimosi lygumų slidinėjimo trasa, kuri yra Angerberg (3,5 km) ir naktinio lygumų slidinėjimo trasa Wörgl (1,1 km).

Rekomenduojama 2,2 km ilgio aukštumų trasa prie Hochbrixen, kuri jums suteiks įspūdingą panoraminį vaizdą. Taip pat ir kituose kurortuose aplink Wilden Kaiser galite dėl daug įvairių lygumų slidinėjimo trasų vis naujais būdais pažinti pasakišką apylinkę.
Lygumų slidinėjimo žemėlapis Hopfgarten
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant lygumų slidinėjimo žemėlapio.

Apgyvendinimas Hopfgarten

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Lygumų slidinėjimas Hopfgarten

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais