Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Išglis

1 403 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,6
Informacija apie slidinėjimo zoną
Silvretta Arena
Aukščiausias taškas: 2 872 m
Žemiausias taškas: 1 360 m
Kurorto aukštis: 1 377 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 25
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 239 km
Trasos:
47 km
Trasos:
143 km
Trasos:
49 km
Ski routes: 15 km

Slidinėjimo kelionės Išglis – yra ir liks tikras nuotykis!

Išglis

Tirolyje esantis Išglis yra 1377 m aukštyje, Paznaun slėnyje tarp Silvretta ir Verwall kalnų grupės. Buvęs kalnų fermos kaimelis šiandien garsėja savo vakarėliais po slidinėjimo ir yra turtingųjų susibūro vieta. Išglis – tai Lifestyle, pirmos klasės renginiai ir žiemos sportas! Slidininkams ir snieglentininkams čia siūlomas palengvintas kelias į tris slėnio centrus per pėsčiųjų tunelį, turintį judantį pėsčiųjų takelį, kuris padeda patogiai pasikelti iš vienos kaimelio pusės į kitą. Beto, Išglyje yra keltuvas „Pardatschgrat“, 3S gondola, kuri su 1251 metrų aukščiu gali parodyti didžiausią aukščio skirtumą. Ji patogiai perveža žiemos sporto mėgėjus iš rytinės vietovės pusės iki Pardatschgrat.

Pramogos už trasų ribų Išglyje yra tokios pat svarbios kaip ir pats žiemos sportas. Miesto svečiai čia gali praleisti laiką SPA centruose, kavinėse bei restoranuose, mėgautis ilgai trunkančiais naktiniais vakarėliais baruose, klubuose ir diskotekose. Kiekvienais metais sezono atidarymo ir uždarymo proga bei per Velykas pačioje slidinėjimo zonos viduryje ant Idalp scenos vyksta koncertas „Top of the Mountain Concerts“, kuriame dalyvauja pasaulinio masto muzikos žvaigždės. Taigi, visi kalnų ir lygumų slidininkai, snieglentininkai, ar norintys tik gerai praleisti laiką – Išglyje atras sau tinkamą užsiėmimą, nes čia gyvenama pagal moto: „Mėgaukis šia diena!"

Paznaun slėnis

Paznaun slėnis yra apsuptas Silvretta kalnyno, kurio šlaitai apaugę tankiais medžiais. Labai tinkanti šeimoms ir garantuota sniegu slidinėjimo zona Silvapark siūlo kalnų ir lygumų slidininkams bei snieglentininkams geriausias sąlygas. Kalnų ir lygumų slidinėjimo trasos, kurios yra aukštai esančiose slidinėjimo zonose Paznaun slėnyje, yra žinomos ir už Austrijos ribų. 43 km besidriekiančios slidinėjimo trasos, 6 km ski routes, 13 keltuvų įranga, trumpas laukimo laikas eilėse ypač vilioja šeimas. Kalnų ir laisvo stiliaus slidininkai, snieglentininkai ir ėjimo ant slidžių mėgėjai taip pat mielai renkasi šią vietovę.

Viena moderniausių slidinėjimo zonų yra Silvretta Arena, kurio trasos driekiasi 239 km. 45 keltuvų įranga jus patogiai ir nenuvargus nuo laukimo eilėse nuveš prie tikro iššūkio vertų trasų, kurios siekia daugiausiai 2872 m aukščio skirtumą. Vakarais čia jūsų lūkesčius išpildys laisvalaikio pramogų programa. Įvairiapusiškas žiemos sporto ir Apres Ski derinys paverčia Paznaun slėnį tiesiog unikalia vieta jūsų atostogoms.

Atvykimas Išglis

  • Traukinys: Landeck (apie 30 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 100 km), Frydrichshafenas (apie 170 km), Miunchenas (apie 230 km), Ciurichas (apie 235 km), Zalcburgas (apie 255 km)

Apgyvendinimas Išglis

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Išglis

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...