Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Paznaun slėnis

1 592 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,3
Slidinėjimo zonos 9,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo regioną
Silvretta
Aukščiausias taškas: 2 872 m
Žemiausias taškas: 1 377 m
Iš viso keltuvų: 79
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 32
Didelė gondola: 13
Iš viso trasų: 365 km
Trasos:
73 km
Trasos:
218 km
Trasos:
74 km
Ski routes: 23 km

Slidinėjimo kelionės Paznaun slėnis – Kartą Išglis, visada Išglis!

Paznaun slėnis yra apsuptas Silvretta kalnyno, kurio šlaitai apaugę tankiais medžiais. Labai tinkanti šeimoms ir garantuota sniegu slidinėjimo zona Silvapark siūlo kalnų ir lygumų slidininkams bei snieglentininkams geriausias sąlygas. Kalnų ir lygumų slidinėjimo trasos, kurios yra aukštai esančiose slidinėjimo zonose Paznaun slėnyje, yra žinomos ir už Austrijos ribų. 43 km besidriekiančios slidinėjimo trasos, 6 km ski routes, 13 keltuvų įranga, trumpas laukimo laikas eilėse ypač vilioja šeimas. Kalnų ir laisvo stiliaus slidininkai, snieglentininkai ir ėjimo ant slidžių mėgėjai taip pat mielai renkasi šią vietovę.

Viena moderniausių slidinėjimo zonų yra Silvretta Arena, kurio trasos driekiasi 239 km. 45 keltuvų įranga jus patogiai ir nenuvargus nuo laukimo eilėse nuveš prie tikro iššūkio vertų trasų, kurios siekia daugiausiai 2872 m aukščio skirtumą. Vakarais čia jūsų lūkesčius išpildys laisvalaikio pramogų programa. Įvairiapusiškas žiemos sporto ir Apres Ski derinys paverčia Paznaun slėnį tiesiog unikalia vieta jūsų atostogoms.

Išglis

Tirolyje esantis Išglis yra 1377 m aukštyje, Paznaun slėnyje tarp Silvretta ir Verwall kalnų grupės. Buvęs kalnų fermos kaimelis šiandien garsėja savo vakarėliais po slidinėjimo ir yra turtingųjų susibūro vieta. Išglis – tai Lifestyle, pirmos klasės renginiai ir žiemos sportas! Slidininkams ir snieglentininkams čia siūlomas palengvintas kelias į tris slėnio centrus per pėsčiųjų tunelį, turintį judantį pėsčiųjų takelį, kuris padeda patogiai …
Informacija apie vietovę

Vietovės Paznaun slėnis

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
4

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...