Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Itter

935 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,1
Slidinėjimo zona 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Slidin. trasų žemėlapis SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 705 m
Iš viso keltuvų: 82
Bugelinis keltuvas: 32
Krėsliniai keltuvai: 33
Didelė gondola: 17
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
114 km
Trasos:
120 km
Trasos:
36 km

Slidinėjimo kelionės Itter – imperatoriškas slidinėjimo malonumas žiemos atostogoms!

Itter

Norintys nors trumpam atitrūkti nuo masinio turizmo, gali apsilankyti svetingame Itter mieste, kuris ypač patrauklus savo pilimi. Draugiška Tirolio bendruomenė įsikūrusi aukštojoje Salve papėdėje ant plynaukštės gamtos apsuptyje. Čia galima pabėgti nuo kasdienybės ir mėgautis kalnų grožiu. Gondola Salvista žiemos sporto mėgėjus nugabens į slidinėjimo zoną Wilder Kaiser - Brixental be persėdimų. Šalia šios vietovės yra ir keltuvų, skirtų slidinėjimo mokymuisi. Jūs galėsite mėgautis gerai sutvarkytais žiemos žygio takais, gerai išrėžtomis lygumų slidinėjimo trasomis ar apšviesta naktiniui slidinėjimui leidimosi rogutėmis trasa. O ką bekalbėti apie įvairių skonių virtuvę. Visa tai paverčia Itter vietovę idealia žiemos atostogų kryptimi.

Kadangi Itter miestas yra labai geroje vietoje, Brixtenal, slidinėjimo keliautojams sudarytos geriausios sąlygos žiemos atostogoms. Slidinėjimo zonoje yra maždaug 270 km nusidriekusios, labai gerai paruoštos slidinėjimo trasos, todėl puikiai galės praleisti laiką ne tik pradedantieji, bet ir patyrę slidininkai bei profesionalai. 82 keltuvų įranga pasirūpina tuo, kad slidininkai ir snieglentininkai be didesnių aplinkelių patektų tiesiai prie nusileidimui skirto taško. Po slidinėjimo galima pasilinksminti Apre Ski vakarėliuose, šėlti bare „Salvista-Stadl“, juoktis ir šokti iki pat paryčių. Verta aplankyti ir netoliese esančią vietovę Söll ir Hopfgarten. Atvykti į slidinėjimo vietovę galite savo transporto priemone, traukiniu arba lėktuvu. Hopfgarten stotis yra maždaug už 6 km, o oro uostas Insbruke – už maždaug 75 km.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Wilden Kaisers kalnyno apylinkės yra pačioje Kicbiūhelio Alpių širdyje, SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra viena didžiausių ir moderniausių slidininėjimo zonų pasaulyje. Ji apima slidinėjimo zonas Brixen im Thale, Kelchsau, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Söll, Westendorf, Wörgl, Kirchbichl, Bad Häring ir Scheffau. Kadangi čia yra sniego gaminimo įranga, sniegas garantuotas beveik visada. 270 km trasos, 82 traukinių ir keltuvų, platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas, daugiau nei 80 restoranų bei Apres Ski vietinių užeigų jums siūlo beveik neribotas linksmybes ir pramogas. Kurortas SkiWelt jau ne kartą buvo išrinktas vienu geriausiu slidinėjimo kurortu pasaulyje! Jūs turite galimybę praplėsti slidinėjimo abonemento galimybes ir pasirinkti Super Ski Card, kuris jums užtikrina malonumą naudojantis 2815 km nusidriekusiomis trasomis, esančiomis 22 slidinėjimo regionuose!

Atvykimas Itter

  • Traukinys: Hopfgarten (apie 6 km), Wörgl (apie 10 km), Kufstein (apie 20 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 75 km), Zalcburgas (apie 90 km), Miunchenas (apie 155 km)

Apgyvendinimas Itter

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Itter

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...