Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Itter

819 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacija:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 9,2
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 957 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 705 m
Iš viso keltuvų: 90
Bugelinis keltuvas: 39
Krėsliniai keltuvai: 35
Didelė gondola: 16
Iš viso trasų: 284 km
Trasos:
122 km
Trasos:
129 km
Trasos:
33 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Su slidinėjimo abonementu (skipass) „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ jūs turėsite susisiekimą su viena didžiausių ir moderniausių slidinėjimo zonų pasaulyje! Slidinėjimo zoną SkiWelt nepriklausoma internetinė svetainė „Skiresort Service International“ jau ne vieną kartą iš eilės išrinko viena didžiausia slidinėjimo zona pasaulyje!

90 modernių keltuvų, 284 km ilgio trasos ir daugybė funparks jums garantuoja nesibaigiantį malonumą sniego apsuptyje. Itter yras sujungtas su SkiWelt per Hausberg Hohe Salve. Keltuvas „Salvistabahn“ jus nugabens į stotį, esančią 1350 m aukštyje, kur galėsite išbandyti savo jėgas. 3,5 km ilgio nusileidimo į Itter trasa laukia fiziškai stiprių žiemos sporto mėgėjų ant Hohen Salve, o norintys iššūkių čia gali išbandyti 2 km ilgio juodąją trasą prie keltuvo gondolos „Gondelbahn Hohe Salve“.

Freeride fanai galės mėgautis Salvista nusileidimu, o snieglentininkai išbandyti save Snowpark Söll. Westendorf ir Ellmau taip pat yra Snowparks su daug kitokių iššūkio vertų elementų. Tikrą malonumą jums žada 81 poilsio vietos, kurios supa šią slidinėjimo zoną.

Jeigu jūs keliaujate su mažais vaikais arba pats mėgstate pasakas, turėtumėte išbandyti 10 vietų gondolą, esančią SkiWelt Söll. Čia jūs sužinosite, ką reiškia „Hanso sėkmė“!

Slidinėjimo abonementas (skipass) pažymėtas užrašu „Super Ski Card“, suteikia galimybę rinktis iš 2.750 km besidriekiančių trasų ir 943 keltuvų, esančių 22 slidinėjimo regionuose.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Itter

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental suteikia galimybę mėgautis naktiniu slidinėjimu Söll, Brixen ir Westendorf. Didžiausia Austrijos naktinio slidinėjimo zona yra SkiWelt Söll. Nuo trečiadienio iki šeštadienio čia veikia 10 km nusidriekusios, gerai paruoštos slidinėjimo trasos, kuriose galima iki pat nakties puikiai praleisti laiką. Jūs rasite penkias greitojo nusileidimo trasos šalia gondolos „Hochsöll“ bei krėslinio keltuvo „Keat“ ir „Hexen6er“, kurios yra apšviestos iki 21.30 val. Šalia daugybės nusileidimo trasų, apšviesta ir paruošta slidinėjimo malonumams yra ir Fun-Arena „Hans im Glück“, esanti prie 4 vietų krėslinio keltuvo. Naktinis slidinėjimas Söll yra toks nepaprastas ir įvairus, kad, norėdami jį išbandyti, turite nusipirkti atskirą slidinėjimo abonementą (skipass).

Taip pat ir Westendorf antradieniais iki 21.00 val. yra apšviesta 500 m ilgio treniruotėms skirta trasa šalia 4 vietų krėslinio keltuvo. Į Brixen miestelį atvyksta naktinio slidinėjimo mėgėjai, kurie savo jėgas nori išbandyti ant 300 m ilgio mėlynos slidinėjimo trasos, esančios prie keltuvo „Schusterbühel-Lift“. Ji yra apšviesta iki 19.00 val. Už naktinį slidinėjimą Westendorf ir Brixen reikia susimokėti.

Apres Ski Itter

Be turiningų dienų trasose, Itter ir Hopfgarten jums siūlo įvairias kitas pramogas, pavyzdžiui, leistis rogutėmis nuo kalno, važinėtis arkliais kinkytomis rogėmis, čiuožti čiuožykloje ant ledo arba žaisti aištoką. Žygiai sniegbačiais ir paprasti žygiai apsnigtu kalnų pasauliu čia yra labai populiarūs.

Haskių rančoje Angerberg galima susipažinti su šunų kinkiniais. Išbandykite šunų kinkytų rogių kursus ir pasivažinėkite šunų traukiamomis rogėmis!

Kadangi čia gausu barų, restoranų, kalnų trobelių, vietinių užeigų, skirtų šokiams, visi bus aprūpinti pramogomis ir maisto patiekalų įvairove. Norintys švęsti galės apsilankyti bare „Salvista-Stadl“ ir šokti iki pat paryčių. Kiti galės nuvykti pasigrožėti naktiniu gyvenimu vietovėse Ellmau, Söll ar net Kicbiuhelyje ir Kirchberg!

Snowpark: Crazy Kangaroo Park Söll Itter

SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental jūsų laukia keletas puikių Snowparks. Prašmatniai įrengtą Crazy Kangaroo Park Söll jūs greičiausiai pasieksite nuo Itter. 1.220 m aukštyje Freestyle fanų laukia 12 triukų. Naujokai ant Kickers ir Funbox galės išbandyti savo pirmuosius žingsnius pradedančiųjų zonoje „Beginner Area“.

Vidutinio sunkumo zona „Medium Area“ laukia pažengusių sportininkų su Boxes, Kickers, net iki 10 m Table, Down Rail bei įvairiais Jibs. Didelį įspūdį paliks 450 m ilgio Funny Bird Slope, kuri yra padalinta į dvi linijas ir kurią rasite prie Salvenmoos krėslinio keltuvo. Čia galite pademonstruoti savo išradingumą ant Corners, Boxes, Jumps, 7 m ilgio tunelio arba 'sraigės'.

Kadangi Funny Bird Slope yra papildomai apstatyta prožektorių apšvietimo įranga, jame kelis kartus per savaitę vakarais vyksta Night Sessions. Trokštantys papildomo Freestyle malonumo gali aplankyti Ellmau „Intersport Kaiserpark" ir prie Westendorf – „Big Playground“, kuris su Super-Cross Line siūlo kitas sunkias ir lengvas kliūtis.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Itter

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Itter

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.