Klientų atsiliepimai

Jerzens

215 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,1
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochzeiger
Aukščiausias taškas: 2 450 m
Žemiausias taškas: 1 450 m
Kurorto aukštis: 1 107 m
Iš viso keltuvų: 11
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 40 km
Trasos:
10 km
Trasos:
22 km
Trasos:
8 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Jerzens - svajonių sniegas!

Jerzens

Buvęs kalnų ūkininkavimo kaimas Jerzens (1107 m) yra Pitztal žemupyje Tirolyje, jame gyvena apie 1000 gyventojų. Kaimiškas žiemos sporto kurortas siūlo komfortą ir Tirolio svetingumą bei modernią infrastruktūrą. Seni namai su pušimis yra būdingi regionui ir skleidžia jaukią atmosferą. Be geros savijautos, Jerzens apylinkėse taip pat yra daug veiksmo: Pitztal regione yra labai įvairių laisvalaikio pramogų. Tai lygumų slidinėjimas, sniegbačių sportas, žiemos žygiai, laipiojimas ledu, slidinėjimas rogutėmis, pasivažinėjimas žirgų traukiamomis rogėmis, čiuožimas ant ledo, kerlingas, parasparniai ir daug daugiau.

Jei domitės regionu ir jo flora bei fauna, rekomenduojame apsilankyti Kaunergrat gamtos parke. Čia taip pat galima užsisakyti įvairius renginius mažiems ir dideliems. Vos už 15 km esančiame Imst galėsite nuostabiai pasivaikščioti ar stebėti šurmulį gatvėje jaukioje kavinėje. Gyvas ir vaizdingas miestelis su senamiesčio namais ir istoriniu miesto centru tikrai vertas dėmesio.

Pitztal

Iš nuošalaus slėnio Pitztal slėnis tapo vienu svarbiausių slidinėjimo regionų Tirolyje. Apsuptas galingų tris tūkstančius siekiančių Ötztal Alpių viršūnių, Innerpitztal slėnis veda pro aukštus kalnus. Slėnio pradžioje kyšo kalnų viršūnės, o slėnio pabaigoje yra ledynas „Pitztaler Gletscher“ (3440 m), kurį supa aukščiausios Tirolio viršūnės, Wildspitze (3768 m). Kuortai Pitztal slėnyje vilioja savo draugiška atmosfera ir siūlo modernią infrastruktūrą su dideliu sporto ir laisvalaikio pramogų pasirinkimu, yra įvairios užeigos ir restoranai, ten galima įdomiai praleisti Apres Ski laiką!

Atvykimas Jerzens

  • Traukinys: Imst (apie 15 km), Landeck (apie 30 km), Insbrukas (apie 75 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Memmingen (apie 155 km), Friedrichshafenas (apie 180 km), Miunchenas (apie 205 km), Ziurichas (apie 245 km)

Apgyvendinimas Jerzens

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Jerzens

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...