Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Pitztal

726 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,7
Slidinėjimo zonos 9,0
Slidin. trasų žemėlapis
Gletscherpark Card Winter
Slidin. trasų žemėlapis Gletscherpark Card Winter
Informacija apie slidinėjimo regioną
Gletscherpark Card Winter
Aukščiausias taškas: 3 440 m
Žemiausias taškas: 1 000 m
Iš viso keltuvų: 55
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 8
Iš viso trasų: 121,5 km
Trasos:
40 km
Trasos:
58 km
Trasos:
24 km
Ski routes: 20 km

Slidinėjimo kelionės Pitztal - slidinėjimo zona su aukštais kalnais!

Iš nuošalaus slėnio Pitztal slėnis tapo vienu svarbiausių slidinėjimo regionų Tirolyje. Apsuptas galingų tris tūkstančius siekiančių Ötztal Alpių viršūnių, Innerpitztal slėnis veda pro aukštus kalnus. Slėnio pradžioje kyšo kalnų viršūnės, o slėnio pabaigoje yra ledynas „Pitztaler Gletscher“ (3440 m), kurį supa aukščiausios Tirolio viršūnės, Wildspitze (3768 m). Kuortai Pitztal slėnyje vilioja savo draugiška atmosfera ir siūlo modernią infrastruktūrą su dideliu sporto ir laisvalaikio pramogų pasirinkimu, yra įvairios užeigos ir restoranai, ten galima įdomiai praleisti Apres Ski laiką!

Jerzens

Buvęs kalnų ūkininkavimo kaimas Jerzens (1107 m) yra Pitztal žemupyje Tirolyje, jame gyvena apie 1000 gyventojų. Kaimiškas žiemos sporto kurortas siūlo komfortą ir Tirolio svetingumą bei modernią infrastruktūrą. Seni namai su pušimis yra būdingi regionui ir skleidžia jaukią atmosferą. Be geros savijautos, Jerzens apylinkėse taip pat yra daug veiksmo: Pitztal regione yra labai įvairių laisvalaikio pramogų. Tai lygumų slidinėjimas, sniegbačių …
Informacija apie vietovę

Wenns

Kaimai prie įėjimo į Pitztals slėnį yra maži ir lengvai valdomi. Pagrindinis Wenns miestas (982 m) yra slėnio baseine ir yra puikiai sujungtas su Hochzeiger slidinėjimo zona nemokamu skibus. Pastaraisiais metais didėjant svečių skaičiui modernizuota infrastruktūra, išaugo sporto šakų spektras. Buvo statomi viešbučiai ir pasikeitė kaimų įvaizdis, tačiau nepaisant visų pokyčių, Wenns sugebėjo išlaikyti buvusio alpių ir kalnų kaimelio žavesį. …
Informacija apie vietovę

Vietovės Pitztal

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
2
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais