Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Wenns

109 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,9
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochzeiger
Aukščiausias taškas: 2 450 m
Žemiausias taškas: 1 450 m
Kurorto aukštis: 962 m
Iš viso keltuvų: 11
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 40 km
Trasos:
10 km
Trasos:
22 km
Trasos:
8 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Wenns -svetingas atostogų rojus!

Wenns

Kaimai prie įėjimo į Pitztals slėnį yra maži ir lengvai valdomi. Pagrindinis Wenns miestas (982 m) yra slėnio baseine ir yra puikiai sujungtas su Hochzeiger slidinėjimo zona nemokamu skibus. Pastaraisiais metais didėjant svečių skaičiui modernizuota infrastruktūra, išaugo sporto šakų spektras. Buvo statomi viešbučiai ir pasikeitė kaimų įvaizdis, tačiau nepaisant visų pokyčių, Wenns sugebėjo išlaikyti buvusio alpių ir kalnų kaimelio žavesį. Gyventojai labai draugiški, o atmosfera neformali. Kraštovaizdyje prie įėjimo į slėnį vyrauja Plattenrein (1476 m) ir Venet (2512 m) kalnai. Verta pamatyti XIII amžiaus „Hiršbergo pilį“. Didelė jo dalis sugriuvo 1921 m., todėl žiemą tai buvo romantiškas vaizdas.

Pitztal

Iš nuošalaus slėnio Pitztal slėnis tapo vienu svarbiausių slidinėjimo regionų Tirolyje. Apsuptas galingų tris tūkstančius siekiančių Ötztal Alpių viršūnių, Innerpitztal slėnis veda pro aukštus kalnus. Slėnio pradžioje kyšo kalnų viršūnės, o slėnio pabaigoje yra ledynas „Pitztaler Gletscher“ (3440 m), kurį supa aukščiausios Tirolio viršūnės, Wildspitze (3768 m). Kuortai Pitztal slėnyje vilioja savo draugiška atmosfera ir siūlo modernią infrastruktūrą su dideliu sporto ir laisvalaikio pramogų pasirinkimu, yra įvairios užeigos ir restoranai, ten galima įdomiai praleisti Apres Ski laiką!

Atvykimas Wenns

  • Traukinys: Imst-Pitztal (apie 15 km), Insbrukas (apie 70 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Friedrichshafenas (apie 180 km), Zalcburgas (apie 245 km), Ziurichas (apie 245 km)

Apgyvendinimas Wenns

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Wenns

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...