Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

St. Leonhard

343 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 9,0
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Pitztaler Gletscher & Rifflsee
Aukščiausias taškas: 3 440 m
Žemiausias taškas: 1 640 m
Kurorto aukštis: 1 640 m
Iš viso keltuvų: 16
Bugelinis keltuvas: 8
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 40 km
Trasos:
8 km
Trasos:
26 km
Trasos:
6 km

Slidinėjimo kelionės St. Leonhard - perlas Pitztal slėnio širdyje!

St. Leonhard

St. Leonhard yra Pitztal slėnio širdyje ir apima ne tik pagrindinį kurortą, bet ir daugybę mažų kaimelių ir kurortų Innerpitztal slėnyje. Įspūdinga panorama dėl aplinkui esančių tris tūkstančius metrų siekiančių viršūnių, pavyzdžiui, Luibiskogel (3112 m), Rofelewand (3354 m) arba Wildspitze (3770 m). Nesvarbu ar slidininkai, snieglentininkai, keliautojai pėsčiomis arba gamtos mėgėjai – čia kiekvienas gali rasti užsiėmimą pagal savo skonį! Slėnyje yra daugybė lygumų slidinėjimo trasų, o per žygį sniego batais galima grožėtis puikiu žiemos kraštovaizdžiu. Daugelyje mažų kurortų vyrauja draugiška ir šeimyniška atmosfera, kur kiekvienas jausis puikiai. Daug kavinių, barų ir restoranų pasirūpina po pietine ir vakaro programa su pokyčiais.

Pitztal

Iš nuošalaus slėnio Pitztal slėnis tapo vienu svarbiausių slidinėjimo regionų Tirolyje. Apsuptas galingų tris tūkstančius siekiančių Ötztal Alpių viršūnių, Innerpitztal slėnis veda pro aukštus kalnus. Slėnio pradžioje kyšo kalnų viršūnės, o slėnio pabaigoje yra ledynas „Pitztaler Gletscher“ (3440 m), kurį supa aukščiausios Tirolio viršūnės, Wildspitze (3768 m). Kuortai Pitztal slėnyje vilioja savo draugiška atmosfera ir siūlo modernią infrastruktūrą su dideliu sporto ir laisvalaikio pramogų pasirinkimu, yra įvairios užeigos ir restoranai, ten galima įdomiai praleisti Apres Ski laiką!

Atvykimas St. Leonhard

  • Traukinys: Imst (apie 35 km), Insbrukas (apie 95 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 90 km), Friedrichshafen (apie 205 km), Miunchenas (apie 290 km), Zalcburgas (apie 265 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...