Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Schmiedhof

116 Atsiliepimų skaičius:

72 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 7,0
Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 8,9

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 378 m Didelė gondola: 9
Žemiausias taškas: 600 m Iš viso trasų: 102 km
Kurorto aukštis: 558 m
Trasos:
33 km
Iš viso keltuvų: 43
Trasos:
52 km
Bugelinis keltuvas: 21
Trasos:
17 km
Krėsliniai keltuvai: 13 Ski routes: 8 km

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Slidinėjimo abonementas (skipass) „Zillertaler Superskipass“ jums suteiks galimybę rinktis iš 542 km besidriekiančių slidinėjimo trasų, esančių Zillertal Arena, šalia keltuvo į kalną „Mayrhofner Bergbahnen“, beto, galėsite išbandyti trasas slidinėjimo ir ledyno pasaulyje Zillertal 3000 ir pasimėgauti slidinėjimo zonos Hochzillertal – Hochfügen – Spieljoch trasomis ir Wildkogel-Arena Bramberg kaimelyje. Slidinėjimo zonas galima puikiai pasiekti nemokamu autobusu ir traukiniu. Jau kelerius metus Zillertal Arena slidinėjimo zonose savo svečiams siūlo nemokamą Wi-Fi tinklą! Tai suteikia galimybę ne tik slidinėti ir mėgautis saule, bet ir naujausiais įspūdžiais pasidalinti su brangiausiais žmonėmis, likusiais namuose (žr. slidinėjimo regioną).

Nuo Kaltenbach jūs galite pradėti slidinėti slidinėjimo zonoje „Ski-optimal Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch“. Susisiekimas su Hochfügen, Spieljoch ir Hochzillertal yra patogus, o jūs galite naudotis maždaug 110 km (įskaitant „ski routes“) besitęsiančiomis įvairiomis trasomis. Slėnyje esanti Ski-Dorados "Hochfügen“ kalnų stotis (Talstation) yra 1500 m virš jūros lygio. Tai garantuoja sniegą iki pat balandžio pabaigos. Aukštutinis slėnis yra puikiai pritaikytas slidininkams, kurie ieško slidinėjimo zonos, pritaikytos įvairiems poreikiams. Keltuvai suteikia galimybę pamatyti visą teritoriją, esančią 2360 m aukštyje.

Nuo 2018 m. gruodžio mėn. pradėjo veikti 10 vietų gondola Wimbachexpress, kuri pakeitė senąjį 4 vietų krėslinį keltuvą Krössbichl. Naujojoje kalnų stotyje yra išskirtinis itališkas restoranas Albergo, kuris yra apie 180 m aukščiau. Be to yra planuojamas naujas Peak-to-peak slidinėjimo zonos susisiekimas nuo Hochzillertal-Hochfügen slidinėjimo zonos iki Spieljoch.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Kaltenbach - Ried - Stumm

Kaltenbach yra pagrindinė naktinio slidinėjimo vieta Zilertalio slėnyje. Slidinėjimo zonoje Hochfügen-Hochzillertal vieną kartą per savaitę apšviečiama 5 km ilgio trasa „Stephan-Eberharter-Goldpiste“. Ši prožektorių apšviesta trasa prasideda prie centrinės stoties (Mittelstation) ir tęsiasi iki Hochzillertal keltuvo slėnio stoties (Talstation). Nuo sausio iki kovo mėn. čia prailgintos darbo valandos, todėl slidinėti galėsite nuo 19.00 val. iki 22.00 val. ant raudonų trasų, kurios yra apšviestos. Sniego trūkumas čia ne problema, nes trasa gali būti visiškai padengta dirbtiniu sniegu.Dar viena naktinio slidinėjimo trasa yra slidinėjimo zonoje Hochfügen, šalia keltuvų Lamark. Naktinio slidinėjimo trasa čia galima mėgautis iki 22.00 val. Beto, keletą kartų per sezoną vakarais vyksta Ski-Show. Nemokamas autobusas Skibus naktinio slidinėjimo fanus iš Kaltenbach nuveža prie vietos, nuo kurios galima pradėti naktinį slidinėjimą.

Apres Ski Kaltenbach - Ried - Stumm

Apres Ski Meka Hochzillertal gali pasiūlyti beveik viską, ko reikia, norint gerai atšvęsti praėjusią slidinėjimo dieną! Senoviški kalnų nameliai ir pievos supa slidinėjimo trasas bei vilioja gultais ir židiniais. Kalnų nameliai „Kristallhütte“ ir „Wedelhütte“ yra išskirtiniai. Be to, barai „Postalm“ ir „Chich bar“, kurie yra šalia Hochzillertal kalnų slėnio stoties (Talstation), jus maloniai kviečia išgerti medžiotojų arbatos ar karšto vyno. Vakarais šėlionės pratęsiamos užkandinėse ir klubuose, kur šnekučiuojamasi ir linksminamas iki pat paryčių! Kiekvieną penktadienį jūs galėsite išbandyti naktinį slidinėjimą ant nusileidimo į slėnį trasos(maždaug nuo gruodžio mėn. pabaigos iki kovo mėn. vidurio).

Kalnų namelis „Kristallhütte“, esantis 2150 m aukštyje prie kalnų stoties „Kristall-Express“, jums siūlo puikią virtuvę patraukliomis kainomis. Čia jūs galite paragauti įvairių patiekalų pagamintų iš šviežių, regioninių produktų. Kalnų užeigos viduje jūsų laukia jaukus židinys, svetainė „stube“ ir nuosavas vyno rūsys. Esant geram orui, atidaroma terasa, kurioje šalia baro yra gultai ir vandens lovos.

Norintys už trasų ribų rinktis aktyvų poilsį turi galimybę išbandyti plaukimą, čiuožimą, žaidimą kėgliais, žygį sniego batais ar leidimąsi rogutėmis nuo kalno – kurorte Kaltenbach beveik viskas įmanoma! Taip pat verta nuvykti į Fügen vietovėje esantį pramogų vandens parką „Erlebnistherme Zillertal“. Mažieji čia galės siausti ant ilgiausios vandens čiuožyklos (133 m), esančios vakarų Austrijoje.

Snowpark: Betterpark Kaltenbach - Ried - Stumm

„Betterpark“, esantis slidinėjimo zonoje Hochzillertal-Kaltenbach, yra 2.050–2.120 m aukštyje netoli 8 vietų krėslinio keltuvo „Schnee Express“.

Parkui pirklausantis keltuvas jus tiesiai ir patogiai nugabens į viršų, kad galėtumėte iš karto pradėti kitą Ride. Parke yra trys įvairaus sunkumo Lines, tad savo jėgas ant Kicker ir kt. čia galės išbandyti ne tik pradedantieji, bet ir patyrę sportininkai bei profesionalai. Parko pabaigoje esanti Jib Line jūsų laukia su įvairiais Boxes ir Rails. Didelį įspūdį paliks XL-Kicker, kuris slidininkams kylant krėsliniu keltuvu, suteiks galimybę pamatyti tikrą šou. Ne mažesnį įpūdį suteiks 100 m ilgio trasa „Superpipe“, esanti parko apačioje 1.950 m aukštyje. Nuo 2016 m. gruodžio mėn. prie keltuvų „Lamark“ pradėjo veikti „Snowpark Lamark“ . Šis Snowpark, dar vadinamas Small Park, susideda iš trijų Lines, turinčių 13 kliučių, pritaikytų ekspertams, ir žada daug linksmybių!

Po ilgos Freestyle dienos ar norėdami pailsėti po Runs, galite nuvykti į Chill Area, kuri jus kviečia pasimėgauti Container, gultais bei gera muzika. Zilertalio slėnyje Freestyle mėgėjų laukia ir kiti Snowparks, pavyzdžiui, Mairhofene, Gerlos arba ant Hintertukso ledyno.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais