Klientų atsiliepimai

Längenfeld

88 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
Sölden
Aukščiausias taškas: 3 340 m
Žemiausias taškas: 1 350 m
Kurorto aukštis: 1 180 m
Iš viso keltuvų: 34
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 14
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 144 km
Trasos:
70 km
Trasos:
47 km
Trasos:
27 km

Slidinėjimo kelionės Längenfeld – jaukumas Ötztal slėnyje!

Längenfeld

Längenfeld su savo kaimeliais Gries ir Huben yra 1.180 m aukštyje Ötztal slėnio centre prie Fischbach žočių. Dėl ypatingos padėties, apsuptas stačių kalnų kraštovaizdžio, Längenfeld yra puikiai pritaikytas įvairiam žiemos sportui. Ypač lygumų slidininkams yra gerai pritaikytas platus slėnis, su iš viso 50 lm lygumų slidinėjimo trasomis. Tie, kurie mieliau praleidžia laiką ant slidinėjimo trasų, galės praleisti laiką slidinėjimo zonoje Sölden, kuri yra vienas populiariausių slidinėjimo centrų Europoje nutolusi tik apie 13 km ir pasiekiama su nemokamu autobusu Skibus.

Tie, kurie per žiemos atsotogas ieško ne tik veiksmo ant trasų, Längenfeld yra gerose rankose. Längenfeld yra ypač gerai žinomas dėl savo terminių baseinų „Aqua Dome“ su savo plačiu Indoor ir Outdoor pasiūlymu. Dėl savo turistinio patrauklumo ir artumo iki pasaulio čempionato kurorto Sölden, Längenfeld yra gerai prižiūrėtas, o daug žemės ūkio įmonių puošia kraštovaizdį.

Ötztal slėnis

Beveik nėra tokio slėnio Alpių kalnuose, kuris savo svečiams siūlytų tokį didelį pasirinkimą kaip Ötztal slėnis Tirolyje! Įvairaus sudėtingumo lygio slidinėjimo trasos, modernūs keltuvai, įvairios lygumų slidinėjimo trasos ir apie 250 tris tūkstančius siekančių viršūnių visose Ötztal slėnio Alpėse – ten slidininkų širdys plaka dar smarkiau! Be to, yra keli sutvarkyti žiemos žygių keliukai, jaukios užeigos, o vakare – priklausomai nuo poreikių – galima linksmintis diskotekose ir baruose, mėgautis laiku leidžiantis nuo kalno rogėmis arba naktiniu slidinėjimu. Ramūs žiemos kaimeliai, svarbios žiemos sporto vietovės ir Aqua Dome, esantis Längenfeld, žada poilsį ir SPA – čia tikrai neliks neišpildytų norų!

Atvykimas Längenfeld

  • Traukinys: Ötztal (apie 25 km), Insbrukas (apie 70 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Friedrichshafen (apie 200 km), Zalcburgas (apie 250 km), Miunchenas (apie 220 km)

Apgyvendinimas Längenfeld

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Längenfeld

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...