Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Ötztal slėnis

1 688 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
Ötztaler Superskipass
Slidin. trasų žemėlapis Ötztaler Superskipass
Informacija apie slidinėjimo regioną
Ötztaler Superskipass
Aukščiausias taškas: 3 340 m
Žemiausias taškas: 1 350 m
Iš viso keltuvų: 90
Bugelinis keltuvas: 37
Krėsliniai keltuvai: 33
Didelė gondola: 20
Iš viso trasų: 361 km
Trasos:
165 km
Trasos:
132 km
Trasos:
55 km
Ski routes: 9 km

Slidinėjimo kelionės Ötztal slėnis - tikrai įvairus!

Beveik nėra tokio slėnio Alpių kalnuose, kuris savo svečiams siūlytų tokį didelį pasirinkimą kaip Ötztal slėnis Tirolyje! Įvairaus sudėtingumo lygio slidinėjimo trasos, modernūs keltuvai, įvairios lygumų slidinėjimo trasos ir apie 250 tris tūkstančius siekančių viršūnių visose Ötztal slėnio Alpėse – ten slidininkų širdys plaka dar smarkiau! Be to, yra keli sutvarkyti žiemos žygių keliukai, jaukios užeigos, o vakare – priklausomai nuo poreikių – galima linksmintis diskotekose ir baruose, mėgautis laiku leidžiantis nuo kalno rogėmis arba naktiniu slidinėjimu. Ramūs žiemos kaimeliai, svarbios žiemos sporto vietovės ir Aqua Dome, esantis Längenfeld, žada poilsį ir SPA – čia tikrai neliks neišpildytų norų!

Längenfeld

Längenfeld su savo kaimeliais Gries ir Huben yra 1.180 m aukštyje Ötztal slėnio centre prie Fischbach žočių. Dėl ypatingos padėties, apsuptas stačių kalnų kraštovaizdžio, Längenfeld yra puikiai pritaikytas įvairiam žiemos sportui. Ypač lygumų slidininkams yra gerai pritaikytas platus slėnis, su iš viso 50 lm lygumų slidinėjimo trasomis. Tie, kurie mieliau praleidžia laiką ant slidinėjimo trasų, galės praleisti laiką slidinėjimo zonoje Sölden, …
Informacija apie vietovę

Sölden

Pasaulio čempionato vietovė Sölden (1377 m) yra Ötztal slėnio centre. Ji yra vienas žymiausių Europos slidinėjimo ir snieglenčių centras ir kartu legendinis Apres Ski metropolis. Slidinėjimo zoną (1350 –3340 m) sudaro žymiausi ledynai Rettenbach ir Tiefenbach bei Sölden slidinėjimo zona, Giggijoch-Gaislachkogel. Juos jungia keltuvas per ledyną, 142 km slidinėjimo trasos tapo idealiu „ski circus“. „Big 3“ esantys Sölden slidinėjimo zonoje, trys …
Informacija apie vietovę

Vietovės Ötztal slėnis

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...