Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Sölden

1 186 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,3
Informacija apie slidinėjimo zoną
Sölden
Aukščiausias taškas: 3 340 m
Žemiausias taškas: 1 350 m
Kurorto aukštis: 1 377 m
Iš viso keltuvų: 34
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 14
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 144 km
Trasos:
70 km
Trasos:
47 km
Trasos:
27 km

Slidinėjimo kelionės Sölden – vakarėliai ir purus sniegas!

Sölden

Pasaulio čempionato vietovė Sölden (1377 m) yra Ötztal slėnio centre. Ji yra vienas žymiausių Europos slidinėjimo ir snieglenčių centras ir kartu legendinis Apres Ski metropolis. Slidinėjimo zoną (1350 –3340 m) sudaro žymiausi ledynai Rettenbach ir Tiefenbach bei Sölden slidinėjimo zona, Giggijoch-Gaislachkogel. Juos jungia keltuvas per ledyną, 142 km slidinėjimo trasos tapo idealiu „ski circus“. „Big 3“ esantys Sölden slidinėjimo zonoje, trys tris tukstančius siekiančios panoraminės platformos ir 360° panoraminis vaizdas, jums siūlo ypatingą jausmą grožintis kvapą gniaužiančiu kalnų pasauliu.

Po pietų ir vakarais yra „Partytime“ užeigose ir pačioje vietovėje. Ten tikrai yra daug veiksmo! Sölden turi turistinę infrastruktūrą, kurioje visų norai bus neišpildyti. Laisvalaikio arena, kurioje yra tiroliško stiliaus Ötztaler Alpių baseinas su 25 m baseinu ir nuotykių sauna, yra labia populiari. ZTaip pat yra sporto ir teniso salė, fitneso studija, galimybė žaisti kėgliais ir kino teatras. Daug parduotuvių jus kviečia maloniai pasivaikščioti pagrindine gatve. Be to, įėjimas į „James Bond Adventure World - 007 ELEMENTS“ yra įtrauktas į 6 ir daugiau dienų skipass kainą.

Ötztal slėnis

Beveik nėra tokio slėnio Alpių kalnuose, kuris savo svečiams siūlytų tokį didelį pasirinkimą kaip Ötztal slėnis Tirolyje! Įvairaus sudėtingumo lygio slidinėjimo trasos, modernūs keltuvai, įvairios lygumų slidinėjimo trasos ir apie 250 tris tūkstančius siekančių viršūnių visose Ötztal slėnio Alpėse – ten slidininkų širdys plaka dar smarkiau! Be to, yra keli sutvarkyti žiemos žygių keliukai, jaukios užeigos, o vakare – priklausomai nuo poreikių – galima linksmintis diskotekose ir baruose, mėgautis laiku leidžiantis nuo kalno rogėmis arba naktiniu slidinėjimu. Ramūs žiemos kaimeliai, svarbios žiemos sporto vietovės ir Aqua Dome, esantis Längenfeld, žada poilsį ir SPA – čia tikrai neliks neišpildytų norų!

Atvykimas Sölden

  • Traukinys: Ötztal (apie 40 km), Insbrukas (apie 85 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 85 km), Friedrichshafen (apie 210 km), Miunchenas (apie 235 km), Zalcburgas (apie 260 km)

Apgyvendinimas Sölden

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Sölden

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais