Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Lungau

272 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,6
Slidinėjimo zonos 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo regioną
Lungo
Aukščiausias taškas: 2 400 m
Žemiausias taškas: 1 066 m
Iš viso keltuvų: 57
Bugelinis keltuvas: 21
Krėsliniai keltuvai: 30
Didelė gondola: 6
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
109 km
Trasos:
110 km
Trasos:
31 km
Ski routes: 0 km

Slidinėjimo kelionės Lungau - atostogos su daugybe galimybių!

Saulėtas Lungau regionas tęsiasi aukštame plokščiakalnyje Zalcburgo regiono pietuose ir yra puikus atostogų regionas visiems slidininkams. Puikios slidinėjimo zonos, siūlančios puikias galimybes tiek šeimoms su vaikais tiek pažengusiems slidininkams ir patraukli laisvalaikio programa yra puiki priežastys praleisti čia savo atostogas. Šio regiono vietovės pasižymi daugybe lankytinų vietų. Muziejai ir parodos, pilys ir rūmai, taip pat paminklai ir bažnyčios laukia jūsų apsilankymo. Taip pat verta paminėti, kad Lungau kartu su kaimyniniais Karintijos Nocko kalnais yra septintasis ir didžiausias UNESCO biosferos parkas Austrijoje!

St. Michael im Lungau

St. Michael im Lungau savivaldybė yra 1075 m aukštyje, čia gyvena 3516 gyventojų ir ji yra apsupta gražių Alpių kalnų ir įvairių slidinėjimo zonų. Tradicinė vietovė yra puiki poilsio ir aktyvių pramogų vieta, taip pat ji yra vadinama „vartais į Lungau slidinėjimo areną“. Nepaliestame, natūraliame kraštovaizdyje galėsite atsipalaiduoti draugiškoje aplinkoje ir mėgautis kulinariniais patiekalais. Žiemos sporto entuziastai ir sniego mėgėjai čia ras …
Informacija apie vietovę

Vietovės Lungau

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
3

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais