Klientų atsiliepimai

Mariapfarr

15 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,5
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Fanningberg
Aukščiausias taškas: 2 115 m
Žemiausias taškas: 1 497 m
Kurorto aukštis: 1 119 m
Iš viso keltuvų: 5
Bugelinis keltuvas: 3
Krėsliniai keltuvai: 2
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 30 km
Trasos:
13 km
Trasos:
7 km
Trasos:
10 km
Ski routes: 1 km

Slidinėjimo kelionės Mariapfarr - saulėčiausias kaimas Austrijoje!

Mariapfarr

Mariapfarr yra viena iš 15 bendruomenių vaizdingame Lungau. Kaimo centras yra 1119 m aukštyje, taigi praktiškai vaizdingų Zalcburgo žemių kalnų viduryje. Dėl atodangos erdviame aukštame slėnyje ši vieta mėgaujasi daugybe saulės spindulių per metus ir netgi yra laikoma saulėčiausia Austrijos vieta. Dėl gryno kalnų oro ir puikios vietos, Mariapfarr yra geidžiamas sveikatos kurortas.

Kultūrinis ir istorinis akcentas miestelio centre yra nuostabi piligrimystės bažnyčia „Unsere Liebe Frau“. Tai pirminė Lungau parapija ir svarbi piligrimystės vieta Zalcburgo arkivyskupijoje. Prie bažnyčios yra parapija ir piligrimystės muziejus, kuriuose buvo nagrinėjama pasaulinio garso kalėdinė daina „Tyli naktis, šventa naktis“, kuri, kaip teigiama, buvo parašyta Mariapfarr XIX amžiaus pradžioje. Tačiau čia verta pamatyti ne tik kaime esančius sakralinius pastatus ir muziejus.

Gamtos mylėtojai ir aktyvaus sporto entuziastai apylinkėse ras daugybę laisvalaikio pramogų. Visų pirma čia galima slidinėti, bet taip pat ir eiti į slidinėjimo maršrutus, žiemos žygius, važinėtis rogutėmis, slidinėti lygumų slidėmis, jodinėti ar čiuožti ant ledo. Su Vital ir SPA centru Samsunn Mariapfarr taip pat siūlo sveikatos centrą su sauna iš kurios matosi nuostabus kraštovaizdžiu.

Lungau

Saulėtas Lungau regionas tęsiasi aukštame plokščiakalnyje Zalcburgo regiono pietuose ir yra puikus atostogų regionas visiems slidininkams. Puikios slidinėjimo zonos, siūlančios puikias galimybes tiek šeimoms su vaikais tiek pažengusiems slidininkams ir patraukli laisvalaikio programa yra puiki priežastys praleisti čia savo atostogas. Šio regiono vietovės pasižymi daugybe lankytinų vietų. Muziejai ir parodos, pilys ir rūmai, taip pat paminklai ir bažnyčios laukia jūsų apsilankymo. Taip pat verta paminėti, kad Lungau kartu su kaimyniniais Karintijos Nocko kalnais yra septintasis ir didžiausias UNESCO biosferos parkas Austrijoje!

Atvykimas Mariapfarr

  • Traukinys: Tamsweg (apie 10 km), Spittal-Millstätter See (apie 60 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 120 km), Klagenfurt (apie 105 km), Insbrukas (apie 300 km)

Apgyvendinimas Mariapfarr

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Mariapfarr

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...