Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Pensionas Sanna

71 Atsiliepimų skaičius:

91 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 8,5
Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,3

Slidin. zona Mairhofenas & Hippach

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 500 m Didelė gondola: 10
Žemiausias taškas: 630 m Iš viso trasų: 142 km
Kurorto aukštis: 633 m
Trasos:
44 km
Iš viso keltuvų: 44
Trasos:
66 km
Bugelinis keltuvas: 17
Trasos:
32 km
Krėsliniai keltuvai: 17 Ski routes: 8 km

Slidin. zona Mairhofenas & Hippach

„Zillertaler Superskipass“ – tai slidinėjimo abonementas, kuris suteikia galimybę mėgautis 542 km trasomis , esančiomis Zillertal Arena, šalia Mairhofeno Bergbahnen, slidinėjimo ir ledyno pasaulyje Zillertal 3000, taip pat slidinėjimo zonose Hochzillertale – Hochfügen – Spieljoch ir Wildkogel Arena, esančioje Bramberge. Visos slidinėjimo zonos yra gerai pasiekiami nemokamais austobusais ir traukiniais. Zillertal Arena slidinėjimo zonose jau keletą metų veikia Wi-Fi tinklas! Taigi čia jūs galite mėgautis ne tik slidinėjimu ir saule, bet ir pasidalinti savo įspūdžiais su draugais ir pažįstamais, likusiais namuose. (žr. slidinėjimo regioną).

Mairhofene su Penken ir Ahorn siūlo jums 142 km kalnų trasas ir 8,7 km „ski routes“. Čia galima rasti beveik viską, ko trokšta sportininko širdis: sudėtingas, juodąsias trasas ant Penken kalno, tarp kurių ir žymioji trasa „Harakiri“, turinti 78 % nuolydžio šlaitą ir stebina net profesionalus, taip pat plačiąją trasą pradedantiesiems bei Carver Ahorn. Įspūdingas Penken parkas – tai tarptautinė visų Freestyle mėgėjų susitikimų vieta.

Norėdami pamatyti slidinėjimo kalnus, supančius Mairhofeną, galite pasinaudoti kalnų geležinkelio (Bergbahnen) kelionių patarimais: patyrusiems slidininkams siūloma pasirinkti, taip vadinamą „Höhenmeter-Fresser-Runde“ trasą, kuria leisdamiesi jie turi įveikti 13000 m aukščio skirtumą. Galima išbandyti ir „Fun & Action Runde“ trasą, kurią pasirinkus galima pamatyti ne tik „Harakiri“ nusileidimą, bet ir labai pamėgtą Penken Parką bei slidinėjimo kurorto varžybų trasas. Poilsį mėgstantiems poilsiautojams ir šeimoms siūloma pradedantiesiems pritaikyta apžvalgos trasa Penkene „Einsteiger-Runde Penken“ ir šeimoms skirta trasa Ahorne „Familien-Runde Ahorn“. Ahorn, nepaisant jo sudėtingų nusileidimo į šlaitą trasų, yra ideali vieta pradedantiesiems, šeimoms ir „Genusscarver“, nes jo trasos plačios ir saulės apšviestos. Visoje slidinėjimo zonoje yra 44 keltuvai, ir 16 vaikų keltuvų tarp kurių yra ir didžiausia Austrijos gondola, vadinama Ahornbahn! Keliantis su Penkeno „Kombibahn“ galima rinktis kėlimąsi gondola arba krėsliniu keltuvu. Čia gausu ir sniego patrankų, kurios garantuoja 100 procentų apsnigtą slidinėjimo zoną.

Didžiausią įspūdį paliks Hintertukso ledynas, kuris dėl savo dydžio ir sudėtingų trasų, yra vienas populiariausių ledynų Alpių kalnuose. Vienintelė visus metus veikianti slidinėjimo zona Austrijoje yra 1500–3250 m aukštyje, o ją sudaro 60 km besidriekiančios gerai paruoštos trasos, 21 modernių keltuvų įranga ir net 12 km ilgio nusileidimo į slėnį trasa.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Mairhofenas

Aplink Mairhofeną yra nusidriekęs Zilertalio slėnis, kuris yra žinomas ne tik savo milžinišku Apres Ski pasauliu ir įspūdingais nusileidimais, bet ir naktiniu slidinėjimu. Aplink Mairhofeną įsikūrę naktinio slidinėjimo centrai jums garantuoja ne tik malonumą trasose. Visai nesvarbu, ar tai Zilertal Arena, Hochzillertal, Tux ar Hochfügen, visiems, kurie domisi naktiniu slidinėjimu, bus pasiūlyta ekstra klasės pramogų programa. Nenorintys slidinėti galės aplankyti ugnies šou pasirodymus, pasigrožėti slidinėjimo baletu ir slidinėjimo akrobatika – kiekvieną jūsų užburs nuo ugnies liepsnų ir šviesos šou apšviestos trasos.

Apres Ski Mairhofenas

Iš pradžių mėgaukitės nuostabiais nusileidimais, o paskui pasinerkite į siautulingą Apres Ski vakarėlį ir pajuskite tikrąjį Mairhofeną! Labiausia pamėgta šios slidinėjimo zonos susibūrimo vieta yra baras „Pilzbar“, esantis kalnų stotyje, turinčioje keltuvą „3S-Penkenbahn“. Užgesus šviesoms, vakarėlio pratęsimas vyksta baruose, esančiuose slėnyje. Pavadinimai „Icebar“, „Brück'n Stadl“, „Yeti Bar“ ar „Hiata-Madl“ skamba kiekvieno Apres Ski fano ausyse. Naktinėms pelėdoms vakarėlis tęsiasi jau po vakarienės. Visi norintieji gali švęsti iki paryčių naktiniuose klubuose „Scotland Yard“ ar „New Speakeasy Arena“. Vakarėlių liūtai paprastai linksminasi klube „Arena Night Club“, kuris yra net 3 aukštų. Patikėkite Mairhofeno naktinis pasaulis yra tikrai gyvybingas.

„Ahorn“ taip pat siūlo daugybę laisvalaikio pramogų ne slidinėtojams. Pavyzdžiui, žiemos žygis Ahorn panoraminiu keliu Falknerio oazės kryptimi, kur AdlerBühne Ahorn plėšrieji paukščiai turi savo žiemos namus, arba iki Filzenkogel, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas ir įrašas viršūnių knygoje.

Norinties praleisti laiką ramiai ir jaukiai, siūlome nueiti į vieną iš kavinių (Café-Bars), kur galėsite susipažinti ir pabendrauti su maloniais žmonėmis arba apsilankyti viename iš restoranų ir paragauti tradicinių patiekalų.

Dar viena išskirtinė galimybė – pasivažinėjimas karieta per Mairhofeną-Hippach arba čiuožimas ant ledo čiuožykloje. Nuotykių ieškotojams mes rekomeduojame įvairius ledo krioklius, kopimą ledu arba skrydį parasparniu net žiemą. Išbandandydami Tandem skrydį galėsite pakvėpuoti šviežiu aukštumų oru ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiu vaizdu.

Snowpark: PenkenPark Mairhofenas

Linksmybių sporto „Fun sport“ ir kūrybiškumo mėgėjus sužavės Mairhofene esantis Penken parkas „Penken Park“, kuris 2010 m. buvo išrinktas geriausiu Snow parku Europoje! Šešios tobulos formos linijos ir fantastiška minia suteikė parkui gerą vardą. Pro zona, pažengusių zona, pažengusių Jib zona, vidutine zona, vidutine Jib zona ir iaikų zona žada puikų laiką ant kalno kiekvienam įgūdžių lygiui.

Mažiesiems Freestyle mėgėjams čia yra puiki galimybė pasitreniruoti. Vaikų parke „KIDS Park“ yra stalo futbolas ir Butter-Boxes. Suaugusių čia laukia įvairios pramogos – Areas Boxen, stalo futbolas, Rails, Tubes, Jibs, Butter-Boxen ir du ypatingi dalykai: Endsection ir Multi-Jib „Beastbox“, kuriuos rasite srityje, vadinamoje Pro Area.

Įėjimas į parką yra 1800 m aukštyje tarp 2000 m Rastkogel kalno ir Horberg. Parkas turi savo nuosavą 4 vietų krėslinį keltuvą, vadinamą „Sunjet“, kuris kelia tiesiai virš Pro Line ir suteikia galimybę iš viršaus apžiūrėti taip vadinamus Pros. Čia reguliariai vyksta specialūs renginiai ir konkursai.

Norintys dar labiau pasimėgauti Freestyle, būtinai turėtų aplankyti „Betterpark“ parką, esantį Hintertukso ledyne. Ne tik profesionalai, bet ir pradedantieji čia ras jiems tinkamą trasą. Kūrybingumą ir išradingumą skatina Easy Line, Medium Line, Pro Line, Rail Line und Box Line. Čia taip pat yra 100 m ilgio, pusvamzdžio formos „Superpipe“ trasa. 3200 m aukštyje, esančiame parke „Betterpark“ galima grožėtis kvapą gniaužiančia Alpių kalnų panorama.

„FunRide Ahorn“ su „FamilyPark“, „AlbertAdler Tour“, „FunRide Sun-Jet“ ir „FunRide Gerent“ siūlo daugybe vaikams patogių kliūčių, bangų, stačių posūkių ir sraigių.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Mairhofenas & Hippach yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Mairhofenas & Hippach

Bandomasis pranešimas Mairhofenas & Hippach susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,6 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais