Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Mallnitz

794 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 8,0

Slidin. zona Ankogel

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 636 m Didelė gondola: 2
Žemiausias taškas: 1 280 m Iš viso trasų: 12,8 km
Kurorto aukštis: 1 200 m
Trasos:
2,8 km
Iš viso keltuvų: 5
Trasos:
5 km
Bugelinis keltuvas: 3
Trasos:
5 km
Krėsliniai keltuvai: 0

Slidin. zona Ankogel

Su skipass „SkiHit“, galėsite mėgautis fantastiškomis 186 km ilgio trasomis, įskaitant slidinėjimo maršrutus, devyniose slidinėjimo vietose (žr. slidinėjimo regione).

Žavusis Mallnitz kaimas Ankogelio papėdėje yra tikra paslaptis šeimoms. Čia net pradedantieji galės greitai įveikti kreives erdvioje slidinėjimo vietoje prie Köfelelifte, slėnyje. sniego minusas pasitiki „Penguin Bobo“ ir jo vaikų slidinėjimo mokykla. Vietinis Ankogel kalnas (1280 m - 2636 m) yra Austrijos slidinėjimo kurortų populiarumo sąrašo viršuje, kuris turi apie 12,8 km trasas ir fantastiškus nusileidimus. Visų pirma, jums didelį įspūdį paliks plačios ir laisvos viršūnių trasos iš kurių atsiveria puikus vaizdas į Großglocknerį ir Dolomitus, taip pat ir 7 km ilgio nusileidimas slėniu, einantis į Malnitz, kurio aukščio skirtumas yra 1349 m. Tai yra ilgiausia Karintijos sniegu užtikrinta trasa. Ankogel taip pat turi legendinę reputaciją tarp freeridern.

Ant Mölltaler ledyno (2108 m - 3122 m) slidinėjimo ir snieglenčių akademija taip pat puikiai tinka pradedantiesiems. „Mölli“ su savo maždaug 17,5 km ilgio trasomis yra atviras visoms žiemos sporto šakoms. Devyni modernūs keltuvai, įskaitant požeminį „Mölltal Express“, jus patogiai nuveš į Scharecko ledyną. Cinemascope trasoje be medžių visi carver mėgėjai galės siautėti. Tikros varžybos vyksta 7 km ilgio, aukščiausiame FIS nusileidime Karintijoje, ant Mölltaler ledyno. Snieglenčių funpark su boardercross, jumps banguota trasa bei plačiais kalnų šlaitais be medžių, esančiais šiek tiek žemiau trijų tūkstančių metrų yra „Möllis best for boarders“.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Ankogel
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Mallnitz

Après-ski, Mölltal slėnyje yra gana ramus. Nepaisant to, čia labai svarbus Karintijos svetingumas. Kai kurios jaukios užeigos ir užkandžių stotelės trasose ir slėnyje kvies jus atsipūsti slidinėjimo metu ir po jo. Vakarais Mölltal slėnyje galėsite mėgautis ypač skaniu maistu viename iš daugelio restoranų ar užeigose o vėliau galėsite keliauti į jaukų barą - pavyzdžiui, „Sportcafé“. Galiausiai jei norėsite šokti tai galėsite padaryti „Tanzstadl Ankogel“.

Mallnitz taip pat turi daug ką pasiūlyti ir be pramogų trasose. Čia bus smagu čiuožinėti ant ledo arba slidinėti ilgiausia apšviesta rogučių trasa Karintijoje. Taip pat čia yra populiarūs žiemos turai su segway arba žygiai su sniego batais. Šalia Aukštojo Tauerno nacionalinio parko, jūs taip pat turėsite didžiausią žiemos žygių zona Rytų Alpėse. Po ilgos slidinėjimo dienos galėsite atsipalaiduoti Tauernbade baseine su nuotykių sauna o Tauernsaal visi kopinėjimo mėgėjai suras tai ko jiems reikia

Snowpark: Funpark Mölltaler Gletscher Mallnitz

Freestyler mėgėjai turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į Mölltal ledyno slidinėjimo zoną.

Slidinėjimas tarp saulės spindulių ir įdomaus ledyno funpark, esantis žemiau „Schareck“ nusileidimo, pritraukia snieglenčių sporto specialistus į slidinėjimo zoną ir paverčia ją populiaria susitikimų vieta. Funpark rasite banguotas trasas, stačius posūkius, kicker ir jumps.

Ar jums tai skamba pernelyg nuobodžiai? Tuomet turėtumėte pažvelgti į boardercross maršrutą ir pasinerti į visiškai naują patirtį su scenos privalumais. Sąvoka „boarders paradise“ jokiu būdu nėra perdėta! Jei tarp jūsų yra freerider mėgėjų, tuomet jie suras tai ko jiems reikia gilaus sniego, įvairiuose nusileidimuose ir pažymėtose trasose.

Slidinėjimo zona Ankogel yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Ankogel

Bandomasis pranešimas Ankogel susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Mallnitz

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Mallnitz

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais