Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Mallnitz

794 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 8,0
Informacija apie slidinėjimo zoną
Ankogel
Aukščiausias taškas: 2 636 m
Žemiausias taškas: 1 280 m
Kurorto aukštis: 1 200 m
Iš viso keltuvų: 5
Bugelinis keltuvas: 3
Krėsliniai keltuvai: 0
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 12,8 km
Trasos:
2,8 km
Trasos:
5 km
Trasos:
5 km

Slidinėjimo kelionės Mallnitz - dangiška jūra viršūnėse!

Mallnitz

Mallnitz slidinėjimo vietovė yra dar žinoma kaip „Hohe Tauern nacionalinio parko perlas“ ir puikus kainos ir kokybės santykis, gimęs „Höherem": jis yra maždaug 1200 m aukštyje, Ankogelio papėdėje (3252 m), viename iš aukščiausių Karintijos kalnų. Svetingos slidinėjimo vietovės infrastruktūra yra visiškai pritaikyta tobuloms žiemos atostogoms. Dėl savo žavesio ir kaimo charakterio Mallnitz yra ideali atostogų vieta šeimoms ir visiems poilsio ieškotojams.

Šalia slidinėjimo kalnuose čia taip pat surasite ir didelę kulinarinę įvairovę. Aukščiausią Karintijos žiemos sodą ir panoraminį restoraną „Eissee“ surasite Mölltal ledyno pakraštyje, 2800 m aukštyje. Milžiniška stiklo ir plieno konstrukcija, taip sakant yra įsitvirtinusi virš amžinojo ledo ir jos stikliniuose paviršiuose atspindi kalnus nuo Schareck iki Lienz Dolomitų. Meniu atspindi skanius Karintijos ir internacionalinės virtuvės patiekalus. Stiklo rūmai yra lengvai pasiekiami slidininkams su ledyno express ir ledo eissee gondoliniu keltuvu.

Mölltaler ledynas

„100 procentų saulės, sniego ir slidinėjimo pramogų“ - sėkmės formulė Mölltal ledyne ir Ankogel yra tokia pat paprasta, kaip ir suprantama. 3122 metrų aukščio Mölltal ledynas yra vienas iš labiausiai sniegu užtikrintų slidinėjimo zonų Austrijoje. Statistiškai yra įrodyta, kad pietinė Alpių pusė yra saulėčiausias Austrijos regionas. Panoraminis vaizdas į maždaug apie 30 Aukštojo Tauerno viršūnių, trijų tūkstančių metrų aukštyje yra tikrai unikalus peizažas Austrijoje. Vienintelė ledyninė slidinėjimo zona Karintijoje, kuri savo gerbėjų yra vadinama Mölli, kviečia jus slidinėjimo pramogas pradėti jau nuo rugsėjo pabaigos.

Ant Mölltal ledyno ir netoliese esančio Ankogel galite tikėtis beveik 30 km ilgio sniegu užtikrintų trasų. Ankogel taip pat yra tikras iššūkis adrenalino mėgėjams ir trasų menininkams, tačiau ir kiti pramogas mėgstantys slidininkai ir snieglentininkai čia atras plačias ir ilgas trasas. Super plus ant Mölli und Ankogel: laukimo laikas keltuvuose ir piko valandos trasose čia yra nebaisu. Tipiškas Karintijos jaukumas vyrauja abiejose slidinėjimo zonose, visa tai yra gaivus ramybės ir svetingumo mišinys. Dar daugiau pramogų jums gali garantuoti, čiuožinėjimas su pačiūžomis ant ledo arba slidinėjimas su rogutėmis. Absoliutus malonumas po ar vietoj sportinės veiklos yra apsilankymas „Tauern-Bad“ baseine.

Atvykimas Mallnitz

  • Traukinys: Mallnitz (vietovėje)
  • Skrydis: Klagenfurt (apie 120 km), Zalcburgas (apie 180 km), Insbrukas (apie 230 km)

Apgyvendinimas Mallnitz

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Mallnitz

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...