Award
Klientų atsiliepimai

Mörtschach

286 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,6

Slidin. zona Grosglokneris-Heiligenblut

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 989 m Didelė gondola: 4
Žemiausias taškas: 1 301 m Iš viso trasų: 55 km
Kurorto aukštis: 950 m
Trasos:
20 km
Iš viso keltuvų: 12
Trasos:
34 km
Bugelinis keltuvas: 7
Trasos:
1 km
Krėsliniai keltuvai: 1 Ski routes: 11 km

Slidin. zona Grosglokneris-Heiligenblut

Turėdami skipass „Großglockner“, galėsite naudotis 55 km sniegu užtikrintomis slidinėjimo trasomis ir 12 keltuvų įrangomis tarp 1301 ir 2989 m aukščio. Čia, Austrijos aukščiausio kalno papėdėje (3798 m) su pasakišku vaizdu, daugiausiai vidutinio sunkumo slidinėjimo trasos žavi tiek slidininkus, tiek snieglentininkus.

Platūs šlaitai „Sonnenalm“ ir „Fleissalm“ puikiai tinka pirmiesiems išbandymams sniege. Stati Schareck viršūnės slidinėjimo trasa į Fallbichl net ir ekspertams yra tikras iššūkis, taip pat kaip „ski routes“ iš Schareck į Fleissalm. Unikalų įspūdį paliks pasivažinėjimas iš Roßbach-Mittelstation į Fleissalm su keltuvu „Tunnelbahn“, kuris yra pasaulyje vienintelis keltuvas, keliantis per buvusį vandens perdavimo tunelį.

Dėl dažnai aukščiau medžių linijos esančių slidinėjimo trasų, „off piste“ fanai turi galimybę prie pat trasos išbandyti gilaus sniego nusileidimus. Freeride Arena ant Grosgloknerio kalno išpildys visų norus. Tarp Gjaidtroghöhe 2989 m aukštyje ir kalnų kaimelio Heiligenblut yra įvairūs runs, skirti slidininkams ir snieglentininkams. 15 km² plote, kuris skirtas Freeride, galima tikrai išlieti savo energiją. Aukštutinio Tauerno nacionaliniame parke galima puikiai išbandyti „ski tours“. Šis parkas yra vienas didžiausių Rytų Alpių „ski tours“ zonų. Yra net specialus nacionalinio parko „ski tours“ autobusas.

Užeigos slidinėjimo zonoje jus kviečia paragauti tradicinių skanumynų, kuriuos galite skanauti ir žavėtis puikiu kalnų kraštovaizdžiu. Šeimos su vaikais ir ieškantys ramybės čia yra puikiose rankose.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Grosglokneris-Heiligenblut
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Mörtschach

Mörtschach vietovėje nėra jokio nuobodulio! Po linksmybių trasose, jūs galėsite pasilepinti vienoje iš tradicinių užeigų su ypatingais Karintijos gardumynais. Aukštutinio Tauerno nacionaliniame parke yra siūlomos įdomios ekskursijos. Čia dar daugiau įvairovės suteikia aištokas, žygiai su sniego batais arba slidinėjimas su rogutėmis.

Ieškantiems jaudulio rekomenduojama išbandyti kopinėjimą ant sušalusio krioklio. Daugybė renginių ir koncertų, kurie visus metus yra organizuojami Mörtschach vietovėje ir jos apylinkėse, taip pat užtikrins smagias pramogas. Čia taip pat galėsite apsilankyti ir šalia esančiame Heiligenblut baseine, kuriame atsipaplaiduosite nuo slidinėjimo ir praleisite tikrai malonią dieną.

Kaimelyje rasite keletą tradicinių parduotuvių, tokių kaip ūkininko parduotuvė su vietiniais amatiniais produktais, kuriuos bus galima įsigyti o gal net ir patiems išbandyti savo kūrybimius sugebėjimus. O apsipirkimo entuziastams verta nuvykti į žavų Linco miestą su įvairiomis parduotuvėmis.

Snowpark: Snowpark Mörtschach

Deja, bet šioje slidinėjimo zonoje nėra snowpark! Čia rasite įspūdingiausius parkus Mayrhofenas, Kaprunas irNeustift.

Slidinėjimo zona Grosglokneris-Heiligenblut yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Grosglokneris-Heiligenblut

Bandomasis pranešimas Grosglokneris-Heiligenblut susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(3,6 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Mörtschach

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Mörtschach

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...