Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Mörtschach

316 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,7
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grosglokneris-Heiligenblut
Aukščiausias taškas: 2 989 m
Žemiausias taškas: 1 301 m
Kurorto aukštis: 950 m
Iš viso keltuvų: 10
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 1
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 47 km
Trasos:
17 km
Trasos:
29 km
Trasos:
1 km
Ski routes: 9 km

Slidinėjimo kelionės Mörtschach - sniegu užtikrintos pramogos ant aukščiausio Austrijos kalno!

Mörtschach

Jaukus Mörtschach kaimelis yra 950 m aukštyje, kurį supa įspūdingas Grossglockner, Lienz Dolomites, Schober ir Kreuzeck kalnų grupių masyvas. Išskirtinėje gamtos apsuptyje galėsite atsipalaiduoti ir pasikrauti jėgų arba leistis į pažintines išvykas. Aukštojo Tauerno nacionalinis parkas, kurio bendras plotas yra apie 1856 km², yra didžiausias gamtos rezervatas Alpėse, kuriame yra įspūdingi ledynai ir uolos.

Taip pat netoli Mörtschach yra daugybė įdomių vietų, tokių kaip Heiligenbluto bažnyčia, Franz-Josefs-Höhe, gamtos takas Astner Moos bei žavusis Lienz miestas su daugybe apsipirkimo galimybių.

Grosglokneris

Aukštutinio Tauerno viduryje yra didingas ir įspūdingas Grosglokneris (Großglockner), kuris siekia 3.798 m ir yra aukščiausias Austrijos kalnas. Regionas aplink Aukštutinį Tauerną dar ir šiandien vadinamas alpinizmo lopšiu. Heiligenblut slidinėjimo zona yra 1.301 m. –2 .989 m aukštyje ir yra pagrindinėje Alpių grandinėje, todėl garantuoja sniegą iki ankstyvo pavasario. Vidutinio sunkumo nusileidimai ir įvairus laisvalaikio pramogų pasirinkimas paverčia šį atostogų regioną idealia atostogų kryptimi sportiškiems slidininkams ir šeimoms.

Atvykimas Mörtschach

  • Traukinys: Liencas/rytų Tirolis (apie 23 km), Mallnitz (apie 45 km)
  • Skrydis: Klagenfurtas (apie 146 km), Zalcburgas (apie 146 km), Insbrukas (apie 200 km)

Apgyvendinimas Mörtschach

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Mörtschach

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...