Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Informacija apie slidinėjimo zoną
Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Aukščiausias taškas: 2 025 m
Žemiausias taškas: 690 m
Kurorto aukštis: 824 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 7
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 93 km
Trasos:
26 km
Trasos:
54 km
Trasos:
13 km
Ski routes: 16 km
Klientų atsiliepimai

Hotel Sonnschein

18 Atsiliepimų skaičius:

72 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 7,7
Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 8,3

Slidin. zona Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Slidin. zona Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Sujungus slidinėjimo zonas Wildschönau ir Alpbachtal su keltuvu galima naudotis pasakiškomis 109 km slidinėjimo trasomis su įskaičiuotais „ski routes“ (sportiško važiavimo metu net 145 km) su skipass „Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau“. Tam priklauso slidinėjimo zonos Markbachjoch/Lanerköpfl, Oberau, Schatzberg, Kramsach, Reither Kogel ir Wiedersberger Horn. Slidinėjimo zonoje yra 45 pasikėlimo galimybės tarp 690 ir 2025 m aukščio. Skirtingi įvairaus lygio nusileidimai pasirūpina, kad ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiesiems būtų smagu.

Šeimoms ir mėgstantiems leisti laiką ramiau puikiai pritaikytas Schatzberg arba Reither Kogel. Mažieji yra puikiai priimami Bobo vaikų klube! Nuo 2016/2017 m. m. sezono lenktynininkams yra pritaikyta nauja Eva-Maria Brem Riesentorlauf greitojo nusileidimo trasa ant Reither Kogel, kur galima matuoti savo nusileidimo greitį! Ambicingiems slidininkams labai patiks nusileidimai nuo šiaurinių šlaitų iš Markbachjoch ir Lanerköpfl ir įvairios gilaus sniego ir Freeride slidinėjimo zonos, kuriose iš viso yra 16 km pažymėtų „ski routes“.

Įvairų slidinėjimo trasų pasirinkimą galima lengvai pasiekti su nemokamu autobusu Skibus. Freestyle fanai galės praleisti laiką linksmai ir su daug veiksmo Snowpark ant Wiedersberger Horn, Funpark ant Schatzberg ir „Race 'n' Boarder Arena“ Niederau.

Norite greitai pasidalinti naujausiomis nuotraukomis su savo artimaisiais arba susitarti dėl après-ski? Tai ne problema, slidinėjimo zonoje yra 25 zonos, kuriose galėsite nemokamai naudotis Wi-Fi.

Kai pradės galioti „SuperSkiCard" (žr. slidinėjimo regioną) jūs turėsite dar didesnį slidinėjimo malonumą: su šiuo skipass jūs galėsite mėgautis neribotomis slidinėjimo linksmybėmis 22 slidinėjimo regionuose Tirolyje ir Zalcburge su 938 keltuvais 2750 km slidinėjimo traose!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Niederau

Slidinėjimo zona Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau yra viena geriausių slidinėjimo zonų Austrijoje, pritaikytų naktiniam slidinėjimui. Reith ant Reither Kogel galima slidinėti naktį apie 6 km besidriekiančiose trasose. Keltuvas „Reitherkogelbahn“, „Nordlift“ ir T-formos keltuvas „Brandachlift“ yra penktadieniais ir šeštadieniais nuo 18.30 iki 21.15 val. atidarytas naktiniam slidinėjimui. Antradieniais tuo pačiu metu nusileidimas šeimoms yra apšviestas slidinėjimo turo dalyviams. Keltuvai tokiu laiku yra uždaryti. Prie naktinio slidinėjimo zonos ant Reither Kogel galima netoli Niederau, Wildschönau, slidinėjimo zonoje Roggenboden, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19.30 iki 21.00 val. galima puikiai praleisti laiką ant dviejų apsnigtų ir didelių trasų, skirtų naktiniam leidimuisi rogėmis nuo kalno arba naktiniam slidinėjimui. Skipass naktiniam slidinėjimui galima nusipirkti atvykus į vietą.

Apres Ski Niederau

Apres ski, Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau siūlo įvairaus tipo poilsiautojams kažką pagal jų poreikius. Slidinėjimo zonoje arba pačiame slėnyje puikiai įsikūrusios užeigos ir užkandinės jus kviečia pasimėgauti Apres ski. Barai „Bobo's-Heustadl-Bar“ arba „Schnapshütte" prie slėnio stoties keltuvo „Markbachjochbahn“ arba baras „Gruttn-Stadl“ prie keltuvo „Schatzbergbahn“ slėnio stoties yra puikios vietos trumpam poilsiui.

Nuo 2016/2017 m. m. sezono visi žiemos sportininkai gali mėgautis slidinėjimo užeigomis Nordbergalm prie Markbachjoch. Čia jūs puikiai jausitės gurkšnodami karštus arba šaltus gėrimus ir skanaudami regioninių patiekalų.

Džiaugsmas visai šeimai yra ist eine Rodelpartie auf einer der Wildschönauer Rodelbahnen oder eine Schneeschuhwanderung durch die bezaubernde Winterlandschaft des Hochtals. Am Abend erwarten Sie zahlreiche Restaurants und Gaststuben mit typischen Tiroler Spezialitäten.

Für Nachtschwärmer lohnt es sich, zu vorgerückter Stunde in den Bars, Pubs und Diskotheken, die teilweise Live-Musik bieten, vorbeizuschauen.

Snowpark: Family Snowpark Wildschönau Niederau

Slidinėjimo zona „Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau“ garsėja ne tik nuostabiomis slidinėjimo trasomis. Ji užsitarnavo gerą vardą ir Sachen Freestyle! Profesionalau ir pradedantys šį sportą iš naujo prie Schatzberg šalia keltuvo „Thalerkogllift“ galės išbandyti Snowpark.

Norėtumėte šiandien šiek tiek atsipalaiduoti, o gal vis gi pašėlioti parke? Tuomet pirmyn į „Family Snowpark Wildschönau"! ! Pradedančiųjų čia laukia dvi Straight Boxes ir viena Rainbow Box, kiekviena yra 4 m ilgio, taip pat yra 6 m Kicker ir banguota trasa.

Nuobodu? Tuomet gal jums patiks didesni pasiūlymai. 8 m Straight-, Curved- ir Kinked Boxes privers adrenalino mėgėjų širdis plakti dar smarkiau ir kviečia nuo kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio į susibūrimą „Meet and Greet“. Puikų parko apstatymą papildo 90 m ilgio Halfpipe ir Kicker su 14 m Table. Tai suteikia galimybę įvairiems konkursams, kuriuose groja populiari muzika. „Family-Park“ galima ne tik pramogauti. Čia taip pat svarbu susibūrimas ir pasibuvimas kartu ir maloniai laukiami tiek jauni, tiek seni.

Ieškantys visiško Kick, turėtų būtinai rasti kelią į „Race 'n' Boarder Area“ tam, kad galėtų išbandyti kažką naujo ant Tennladenhang, ten kur visi greitojo nusileidimo mėgėjai pradeda savo karjerą. Susidomėjote? Tai pirmyn ten, kur pradedantieji ir profesionalai turės ką veikti!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Bandomasis pranešimas Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,2 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė