Klientų atsiliepimai

Niederau

583 Atsiliepimų skaičius:

90 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,3
Slidin. trasų žemėlapis
Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Informacija apie slidinėjimo zoną
Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Aukščiausias taškas: 2 025 m
Žemiausias taškas: 690 m
Kurorto aukštis: 828 m
Iš viso keltuvų: 45
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 7
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 97 km
Trasos:
30 km
Trasos:
54 km
Trasos:
13 km
Ski routes: 16 km

Slidinėjimo kelionės Niederau - slidinėjimo brangenybė Tirolyje!

Niederau

Niederau yra 824 m aukštyje Wildschönau prie slėnio įėjimo ir tik apie 7 km nutolęs nuo šalia esančio miesto Wörgl. Kitzbiuhelio Alpių pakraštyje ir Markbachjochs papėdėje (1500 m), tradicinis tiroliškas kaimelis nustato standartus, skirtus jaukiam žiemos sportui. Parapijos bažnyčia su savo žymiu, smailiu bažnyčios bokštu formuoja kaimo panoramą, kurioje slidinėjimo sportas jau nuo 1947 m. tapo tradicija.

Vietovė vilioja geromis kainomis ir nuostabiu romantišku žavesiu. Šeimoms pritaikyti pramogų pasiūlymai ir įvairiapusiški kulinariniai patiekalai jums suteiks malonias atostogas! Nuo centro jus keletas keltuvų gali nugabenti į slidinėjimo zoną, o su nemokamu autobusu, kuris jau yra įskaičiuotas į skipass kainą jūs lengvai pateksite prie kitų Wildschönau slidinėjimo trasų.

Wildschönau

Vaizdingas Wildschönau su savo keturiomis idiliškomis Tirolio vietovėmis yra saulėtame aukštajame slėnyje prie Kitzbiuhelio Alpių. Šio didingo kalnų pasaulio viduryje, žiemos sporto regionas pristato save kaip labai pritaikytą šeimoms. Kadangi jis buvo sujungtas su slidinėjimo zonomis Alpbachtal slėnyje, „Ski Juwel“ žavi savo maždaug 113 km slidinėjimo trasomis, 16 km pažymėtais „ski routes“ ir priklauso Tirolio Top Ten. Wildschönau ir Alpbachtal slėnyje yra sniego gaminimo įrangos, kurios garantuoja sniegą. Jaukios kalnų užkandinės pasirūpina, kad būtų galimybė pasistiprinti ant trasų, o kai kuriose vietovėse jus kviečia pasiilsėti kavinės, barai ir restoranai.

Atvykimas Niederau

  • Traukinys: Wörgl (apie 7 km), Hopfgarten (apie 10 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 75 km), Zalcburgas (apie 100 km), Miunchenas (apie 150 km)

Apgyvendinimas Niederau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Niederau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...