Niederau
766 Atsiliepimų skaičius:
90 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 030 m |
| Žemiausias taškas: | 830 m |
| Kurorto aukštis: | 824 m |
| Iš viso keltuvų: | 45 |
| Didelė gondola: | 9 |
| Krėsliniai keltuvai: | 7 |
| Bugelinis keltuvas: | 25 |
| Magiški kilimai: | 4 |
| Iš viso trasų: | 99 km |
|
Trasos:
|
32 km |
|
Trasos:
|
54 km |
|
Trasos:
|
13 km |
| Ski routes: | 16 km |
Orai & Sniego gylis Niederau
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 45 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 97,7 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: 2026-04-03 | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-23 |
Rytoj
26-05-24 |
Pr.
26-05-25 |
An.
26-05-26 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 9 / 16 °C | 10 / 17 °C | 11 / 18 °C | 11 / 18 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 15 h | 12 h | 15 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 400 m | 3 800 m | 3 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 14 °C | 13 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 12 °C | 15 °C | 14 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 500 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 16 °C | 14 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 600 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 17 °C | 15 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 800 m | 3 600 m | 3 400 m |
|
Šiandien
26-05-23 |
Rytoj
26-05-24 |
Pr.
26-05-25 |
An.
26-05-26 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 8 / 26 °C | 10 / 27 °C | 11 / 28 °C | 12 / 29 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 15 h | 12 h | 15 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 400 m | 3 800 m | 3 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 25 °C | 20 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 26 °C | 21 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 500 m | 3 400 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 16 °C | 27 °C | 22 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 600 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 16 °C | 27 °C | 22 °C | 15 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 800 m | 3 600 m | 3 400 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 5 h | 7 h |
| 59 | 0 | 1 | 0 | 3 | 49 | 72 | 10 | 48 | 94 | 81 | 11 |
| 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 8 | 4 | 9 | 13 | 12 | 2 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



