Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Raurio slėnis

237 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,7
Slidinėjimo zonos 8,2
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo regioną
Super Ski Card
Aukščiausias taškas: 3 122 m
Žemiausias taškas: 433 m
Iš viso keltuvų: 934
Bugelinis keltuvas: 433
Krėsliniai keltuvai: 310
Didelė gondola: 191
Iš viso trasų: 2 780 km
Trasos:
1 172 km
Trasos:
1 296 km
Trasos:
312 km

Slidinėjimo kelionės Raurio slėnis - auksinė Alpių vieta!

Raurio slėnis yra išsidėstęs nuostabiame ir įspūdingame kalnų pasaulyje. Kas pereis nedidelį perėjimą nuo Salzachtal slėnio, gali vėl atsidurti ramioje ir idiliškoje aukštumoje. Anksčiau Raurio slėnio fantastiškoje gamtoje buvo iškasamas auksas, tačiau šiandien jis yra puikiai pritaikytas turistams. Su savo išlikusiu kaimeliu ir vietovėmis, šis „auksinis slėnis" siūlo jums mažą, bet puikią slidinėjimo zoną. Taigi keliaukime į įvairiaspalvį Raurio slėnį!

Rauris

Rauris tai viena seniausių Alpių gyvenviečių, kuri yra Raurio slėnyje 950 m virš jūros lygio. Anksčiau į šį idilišką kaimelį Zalcburgo žemėje žmones pritraukdavo aukso kasyba. Iki dvidešimtojo amžiaus dešimtmečio pabaigos auksas buvo pagrindinis šio kaimelio gyventojų pragyvenimo šaltinis. Šiandien šioje vietovėje yra intensyviai plėtojamas turizmas, tačiau tai nepakenkė vietovės natūralumui. Hochalmbahn ir Kreuzbodenbahn keltuvais lengvai …
Informacija apie vietovę

Vietovės Raurio slėnis

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...