Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Rauris

237 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,2
Informacija apie slidinėjimo zoną
Rauris - Hochalm
Aukščiausias taškas: 2 175 m
Žemiausias taškas: 940 m
Kurorto aukštis: 950 m
Iš viso keltuvų: 10
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 1
Didelė gondola: 3
Iš viso trasų: 33 km
Trasos:
15 km
Trasos:
13 km
Trasos:
5 km
Ski routes: 5 km

Slidinėjimo kelionės Rauris - auksinė Alpių vieta

Rauris

Rauris tai viena seniausių Alpių gyvenviečių, kuri yra Raurio slėnyje 950 m virš jūros lygio. Anksčiau į šį idilišką kaimelį Zalcburgo žemėje žmones pritraukdavo aukso kasyba. Iki dvidešimtojo amžiaus dešimtmečio pabaigos auksas buvo pagrindinis šio kaimelio gyventojų pragyvenimo šaltinis. Šiandien šioje vietovėje yra intensyviai plėtojamas turizmas, tačiau tai nepakenkė vietovės natūralumui. Hochalmbahn ir Kreuzbodenbahn keltuvais lengvai pasieksite Rauris slidinėjimo zoną, kuri ypač tinka šeimoms ir ramybės ieškotojams. Jau po pirmos dienos slidinėjimo trasose, galėsite dalyvauti viename iš daugelio sportinių užsiėmimų arba praleisti linksmą Hüttenabend vakarą nameliuose. Ypač rekomenduojame sniego žygį per "Raurio slėnio džiungles".

Raurio slėnis

Raurio slėnis yra išsidėstęs nuostabiame ir įspūdingame kalnų pasaulyje. Kas pereis nedidelį perėjimą nuo Salzachtal slėnio, gali vėl atsidurti ramioje ir idiliškoje aukštumoje. Anksčiau Raurio slėnio fantastiškoje gamtoje buvo iškasamas auksas, tačiau šiandien jis yra puikiai pritaikytas turistams. Su savo išlikusiu kaimeliu ir vietovėmis, šis „auksinis slėnis" siūlo jums mažą, bet puikią slidinėjimo zoną. Taigi keliaukime į įvairiaspalvį Raurio slėnį!

Atvykimas Rauris

  • Traukiniu: Taxenbach-Rauris (apie 10 km), Celis prie ežero (apie 30 km)
  • Lėktuvu: Zalcburgas (apie 95 km), Insbrukas (apie 175 km), Miunchenas (apie 260 km)

Apgyvendinimas Rauris

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Rauris

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais