Sillhof
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 1 869 m |
| Žemiausias taškas: | 620 m |
| Kurorto aukštis: | 754 m |
| Iš viso keltuvų: | 70 |
| Didelė gondola: | 17 |
| Krėsliniai keltuvai: | 32 |
| Bugelinis keltuvas: | 21 |
| Iš viso trasų: | 275 km |
|
Trasos:
|
115 km |
|
Trasos:
|
121 km |
|
Trasos:
|
39 km |
Sillhof °°°°
Trumpai
Vieta
Komfortiški Sillhof apartamentai yra ramioje kalnų vietoje, prie pat „ski routes“ 60 (atidaryti priklausomai nuo oro, nepadengti dirbtiniu sneigu), kuriais galite pasiekti keltuvo į kalną Scheffau „Talstation“. Automobiliu iki „Talstation“ ir Scheffau vietovės centro yra apie 3 km. Skibus stotelė yra už maždaug 1,5 km.Apstatymas
Asmeniškoje ir su didele meile detalėms valdomoje apgyvendinimo įstaigoje yra Wi-FI, internetas, patalpa slidėms ir automobilių stovėjimo aikštelės (jeigu yra vietų).Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis: apie 2,00 € asmeniui/nakčiai
- Keycard: 2 €
Naminiai augintiniai
- Naminius augintinius laikyti leidžiama (10 € dienai, be ėdesio)
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Svarbi informacija
- Atvykimui turite įsidėti sniego grandines!
- Jeigu užsisakėte inventorių pas mus, slidinėjimo nuomos centrą rasite Ellmau (apie 6 km).
Atvykimas Scheffau
- Traukinys: Kufstein (apie 15 km), St. Johann in Tirol (apie 15 km), Wörgl (apie 20 km)
- Skrydis: Zalcburgas (apie 80 km), Insbrukas (apie 85 km), Miunchenas (apie 145 km)
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.



