Gasthof Bacher
73 Atsiliepimų skaičius:
84 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 176 m |
| Žemiausias taškas: | 740 m |
| Kurorto aukštis: | 570 m |
| Iš viso keltuvų: | 83 |
| Didelė gondola: | 21 |
| Krėsliniai keltuvai: | 33 |
| Bugelinis keltuvas: | 29 |
| Iš viso trasų: | 210 km |
|
Trasos:
|
90 km |
|
Trasos:
|
110 km |
|
Trasos:
|
10 km |
| Ski routes: | 21 km |
Gasthof Bacher ***
Trumpai
Vieta ir patogumai
Šeimai priklausantis 3 žvaigždučių viešbutis Gasthof Bacher yra nutolęs maždaug apie 700 m nuo St. Johann im Pongau vietovės centro ir maždaug apie 1,5 km nuo įėjimo į Salzburger Sportwelt slidinėjimo zoną Ski amadé širdyje. Skibus stotelė pasiekiama maždaug už 500 m.Jaukioje apgyvendinimo įstaigoje yra registratūra, Wi-Fi (bendrose patalpose), restoranas, baras, kavinė, slidžių ir batų kambarys bei terasa. Priklausomai nuo užimtumo, prie namo yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.
Kambariai
Jaukiai ir šviesisi įrengtuose kambariuose yra dušas/WC, TV ir plaukų džiovintuvas.Maitinimas
Į kelionės kainą įskaičiuotas pusryčių bufetas.Kambario tipas
-
Dvivietis kambarys dušas/WC, BB
- Šviesus kambarys su dvigule lova, TV
-
Dvivietis kambarys/2 prist. lovos dušas/WC (maks. 3 suaugę ir 1 vaikas), BB
- Šviesus kambarys su dvigule lova ir dvigule sofa lova (gali apsistoti 3 suaugę ir 1 vaikas iki 15 metų), TV
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis: apie 3,00 € asmeniui/nakčiai
- Mobilumo mokestis (vienam asmeniui už naktį: nuo 15 metų maždaug 0,50 €)
- Keycard: 3 €
Naminiai augintiniai
- Naminius augintinius laikyti draudžiama
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Svarbi informacija
- Vaikams iki 5 metų (amžius išvykimo metu) skipass Snow Space Salzburg slidinėjimo zonoje neišduodamas. Šios amžiaus grupės vaikai, lydimi suaugusiųjų, keltuvais gali naudotis nemokamai. Jei vaikas keltuvais naudojasi savarankiškai arba lanko slidinėjimo kursus, mini kortelę (skipass) reikia įsigyti vietoje. Tas pats galioja ir naudojantis kitų slidinėjimo zonų keltuvais. Daugiau informacijos galima gauti keltuvų bilietų kasoje.
- Atkreipkite dėmesį, kad ne sezono metu nuo 2026-04-07 iki 2026-04-21 slidinėjimo zona veikia tik iš dalies
Atvykimo informacija
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.
Atvykimas St. Johann im Pongau
- Traukinys: St. Johann im Pongau (vietovėje)
- Skrydis: Zalcburgas (apie 60 km), Klagenfurtas (apie 175 km), Miunchenas (apie 230 km), Insbrukas (apie 235 km)



