Hotel Alte Post
156 Atsiliepimų skaičius:
51 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 1 869 m |
| Žemiausias taškas: | 620 m |
| Kurorto aukštis: | 511 m |
| Iš viso keltuvų: | 70 |
| Didelė gondola: | 17 |
| Krėsliniai keltuvai: | 32 |
| Bugelinis keltuvas: | 21 |
| Iš viso trasų: | 275 km |
|
Trasos:
|
115 km |
|
Trasos:
|
121 km |
|
Trasos:
|
39 km |
Orai & Sniego gylis Wörgl
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 81 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 275 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-26 |
Rytoj
26-05-27 |
Kt.
26-05-28 |
Pn.
26-05-29 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 12 / 20 °C | 10 / 18 °C | 9 / 15 °C | 9 / 16 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 15 h | 12 h | 14 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 200 m | 2 800 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 18 °C | 16 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 800 m | 3 100 m | 3 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 16 °C | 13 °C | 10 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 200 m | 3 200 m | 2 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 13 °C | 12 °C | 10 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 300 m | 2 800 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 14 °C | 13 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 300 m | 3 300 m | 3 200 m |
|
Šiandien
26-05-26 |
Rytoj
26-05-27 |
Kt.
26-05-28 |
Pn.
26-05-29 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 14 / 32 °C | 15 / 29 °C | 13 / 26 °C | 12 / 28 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 15 h | 12 h | 14 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 200 m | 2 800 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 18 °C | 30 °C | 27 °C | 17 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 800 m | 3 800 m | 3 100 m | 3 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 18 °C | 27 °C | 24 °C | 16 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 16 °C | 25 °C | 22 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 300 m | 2 800 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 27 °C | 23 °C | 16 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 300 m | 3 300 m | 3 200 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 5 h | 6 h |
| 57 | 0 | 4 | 0 | 5 | 68 | 78 | 14 | 48 | 101 | 78 | 15 |
| 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | 8 | 4 | 9 | 12 | 13 | 3 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



