Klientų atsiliepimai

Zell am Ziller

1 456 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,3
Informacija apie slidinėjimo zoną
Zillertal Arena
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 580 m
Kurorto aukštis: 580 m
Iš viso keltuvų: 52
Bugelinis keltuvas: 18
Krėsliniai keltuvai: 20
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 147 km
Trasos:
49 km
Trasos:
87 km
Trasos:
11 km
Ski routes: 3 km

Slidinėjimo kelionės Zell am Ziller – sportas, Apres Ski ir poilsis!

Zell am Ziller

Labai mėgstama atostogų vietovė Zell am Ziller yra geografinis ir istorinis Zilertalio slėnio centras. Nuoširdžioje ir jaukioje tiroliškoje atmosferoje jūs galite praleisti puikias atostogas aktyviai sportuodami ir poilsiaudami! Prie mažų vietovių Gerlos, Königsleiten, Krimml ir Wald priklauso ir Zell am Ziller, kuris irgi priskiriamas gerai žinomai Zillertal Arena. Jau pačioje vietovėje jūs galite pradėti slidinėjimą. Mėgaukitės linksmu Apres Ski pasirinkimu ir puikiais restoranų regioniniais patiekalais.

Vietovės centras, kuriame mažai judėjimo keliuose, po įspūdžų kupinos slidinėjimo dienos jus kviečia maloniems pasivaikščiojimams. Be to, laisvalaikio pramogų parke „Freizeitpark Zell“ yra išlieta čiuožykla, todėl galėsite čiuožinėti ant ledo, žaisti ledo ritulį ir aištoką. Svečiai gali naudotis keturiais kėglių takais ir trimis viduje esančiais teniso kortais. Šalia Zillertal Arena slėnio stoties (Talstation) jūsų laukia „Arena Coaster“ – įtampa, adrenalinas ir veiksmas! Zell am Ziller jūs praleisite įspūdingas atostogas.

Zilertalio slėnis

Zilertalio slėnis – slapta dar vadinamas „aktyviausiu pasaliu slėniu“ – yra pačioje Tirolio širdyje, populiariausioje Austrijos žemėje. Iš pietų pusės jis ribojasi su Zilertalio Alpėmis, esančiomis pietų Tirolyje. Šiame gana lygiame slėnyje galimybės atrodo neribotos: 542 km nusidriekusios trasos, 180 keltuvai bei garantuotas sniegas iki 3250 m – sveiki atvykę į Zilertalį! Zilertalio slidinėjimo abonementas Superskipass galioja visose slidinėjimo trasose Zilertalio, Gerlostalio (Gerlostal) ir Tuxertalio (Tuxertal) slėniuose bei ant Wildkogel kalno. Susisiekimas tarp šių slėnių yra geras, juos galima pasiekti nemokamu autobusu, vežančiu į kalnus (skibus), todėl jūs kuo puikiausiai galite mėgautis trasų įvairove.

Atvykimas Zell am Ziller

  • Traukinys: Zell am Ziller (vietovėje), Jenbach/Tirolis (apie 30 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Zalcburgas (apie 165 km), Miunchenas (apie 190 km)

Apgyvendinimas Zell am Ziller

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Zell am Ziller

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...