Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Zell am Ziller

1 290 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacija:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,3
Informacija apie slidinėjimo zoną
Zillertal Arena
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 580 m
Kurorto aukštis: 580 m
Iš viso keltuvų: 52
Bugelinis keltuvas: 18
Krėsliniai keltuvai: 20
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 147 km
Trasos:
43 km
Trasos:
93 km
Trasos:
11 km

Slidin. zona Zillertal Arena

Slidin. zona Zillertal Arena

Slidinėjimo abonementas (skipass) „Zillertaler Superskipass“ jums suteiks galimybę rinktis iš 530 km besidriekiančių slidinėjimo trasų, esančių kurote Zillertal Arena, šalia keltuvo į kalną „Mayrhofner Bergbahnen“, beto, galėsite išbandyti trasas slidinėjimo ir ledyno pasaulyje Zillertal 3000 ir pasimėgauti slidinėjimo zonos Hochzillertal – Hochfügen – Spieljoch trasomis ir Wildkogel-Arena Bramberg kaimelyje. Slidinėjimo zonas galima puikiai pasiekti nemokamu autobusu ir traukiniu. Jau kelerius metus Zillertal Arena slidinėjimo zonose savo svečiams siūlo nemokamą Wi-Fi tinklą! Tai suteikia galimybę ne tik slidinėti ir mėgautis saule, bet ir naujausiais įspūdžiais pasidalinti su brangiausiais žmonėmis, likusiais namuose (žr. slidinėjimo regioną).

Nuo Zell am Ziller jūs galite iš karto patekti į Zillertal Arena slidinėjimo zoną, turinčią 143 km besidriekiančių slidinėjimo trasų ir 52 keltuvus. Ši zona siekia net 2.500 m aukštį, todėl žavi slidnininkus ir snieglentininkus nusileidimo trasų įvairove ir Snowpark bei Freeride suteikiamomis galimybėmis. Leisdamiesi Austrijos ilgiausia nusileidimo trasa į slėnį įveikite 10 km. HöhenFresser-Tour ruožas prasideda aukščiausiame Zillertal Arena taške, todėl leisdamiesi į slėnį įveiksite 1.930 aukščio skirtumą ir galėsite žavėtis nepakartojamu kraštovaizdžiu virš Zilertalio slėnio. Išbandyti gilius sniego šlaitus šalia krėslinio keltuvo Kapauns ir prie keltuvo „Falschbachsesselbahn“ rekomenduojami visiems ambicingiems keliautojams. Nuo 2015/2016 m. m. slidinėjimo sezono Zillertal Arena jus kviečia išbandyti ilgiausią Austrijos nusileidimo į slėnį trasą, turinčią 1.930 m aukščio skirtumą. Stati trasa, vedanti žemyn į Krummbachtal, skirta profesionalams.

Ne tik keltuvas „Isskogelbahn“, bet ir naujas „Dorfbahn“ iš Gerlos jus nugabens tiesiai į Zillertal Arena. 2016/2017 m. m. pradėjęs veikti naujas 10 vietų keltuvas „Kabinenbahn“ yra slėnio stotyje (Talstation), kurioje yra sporto parduotuvė, slidinėjimo inventoriaus nuoma ir slidžių deponavimas. Taip pat yra 200 automobilių stovėjimo aikštelių.

Freestyle mėgėjai bus laimingi patekę į „Actionpark Kreuzwiese“ su SnakeRun ir BagJump, esantį šalia Zell am Ziller, arba apsilankę „Hotzone.tv Snowpark“ su Mega-Halfpipe, esnčiame šalia Gerlos.

Netoli Rosenalm pradedantieji ras nuostabų treniravimuisi skirtą plotą, o norintys išbandyti karvingą galės rinktis šlaitus Karspitz kalno apačioje. Šiame regione yra įvairi programa vaikams, kad mažieji galėtų susipažinti su slidinėjimo vietove ir patirtų džiaugsmą. Pažinkite nuostabią slidinėjimo zoną su vyraujančiomis vidutinio sunkumo slidinėjimo trasomis ir nepakartojamomis poilsiavietėmis!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Zell am Ziller

Po pavykusios dienos ant saulės apšviestų trasų mėgaukitės Apres Ski – Zillertal Arena tai kasdieninės programos dalis! Daugybė kalnų namelių ir „Schneebars“ jus kviečia pasilinksminti ir pasišnekučiuoti. Užeigose „Rosenalm“ arba „Kreuzwiesenalm“, esančiose Zell, linksmybių nuotaika visus greitai užvaldo. Šalia slėnio stoties (Talstation) galėsite eiti į barus „Saustad'l“, „Jogg'l Kessl“, „Krocha Alm“ arba į „Tuxer Pfiff-Bar“. Jaukūs užeigų nameliai, senoviškos „stuben“ ir jaukios kavinės kviečia mėgautis tradicine ir pasaulio virtuve. Mėgstantiems linksmintis naktimis puikiai tinks baras „Almbar MTS“.

Kaip alternatyvą mes jums rekomenduojame pasivaikščiojimą 20 km ilgio apšviesta Ziller upės promenada arba nusileidimą 7 km ilgio natūralia rogučių trasa, kurią galima patogiai pasiekti keltuvu Gerlosstein. Pasirinkę „Arena Coaster“ jūs patirsite daug veiksmo ir linksmybių ant pirmųjų Alpėse esančių amerikietiškų kalnelių! Aktyviai praleisti laiką dar galima čiuožykloje, teniso salėje arba žaidžiant kėgliais. Mėgstantiems gamtą rekomenduojama išbandyti pasivažinėjimą arkliais kinkytais vežimais arba žygį sniego batais aplink Zell ir žavėtis nuostabiu kraštovaizdžiu.

Snowpark: Zell am Ziller

Atostogaujantiems Zell am Ziller atsiveria puikios galimybės kurybiškai išbandyti Freestyle. Parke „Action-Park Kreuzwiese“ jūsų laukia daug įspūdžių. Funsport fanai, funrun čia atvyksta pasimėgauti snakerun, bagjump, "BMW xDrive cup skimovie" ir "BMW xDrive speed check" ruožais.

Veiksmas toliau tęsiasi Gerlos' Hausmarke, Snowpark Gerlos, kuris yra 2020 m aukštyje ir turi 30 000 m² plotą tarp keltuvų Vorkogellift ir Ebenfeldexpress. Ne tik pradedantieji, bet ir profesionalai čia ras sau tinkamą pasirinkimą. Pradedantieji gali tobulinti savo gebėjimus ir naujai išmoktus triukus ant pradedantiesiems skirtos lengvos, bet kompaktiškos trasos „Beginner Line“. Trasa „Pro/Medium Combo Line“, esanti parko viduryje suteikia naujus iššūkius pažengusiems ir profesionalams su savo Obstacles. Ant Kicker Line, kuri prasideda su dviem mažais Jumps, galima puikiai išlieti savo jėgas. Naujai sukurta trasa „Jib Line“ gali išpildyti visų norus. Gerlos Snowpark yra trasa „Kids Line“, todėl puikiai praleisti laiką čia gali visa šeima. Atsikvėpti po ilgos slidinėjimo dienos jūs galite stebėdami kitus sportininkus naujoje Chill Area, kuri turi puikią garso sistemą.

Funpark, esantis Hochkrimml, yra mažas, bet geras ir puikiai pritaikytas vaikams. Jį rasite tiesiai po keltuvu „Filzsteinbahn“. Arena siūlo rinktis įvairius veiksmus ir sudaro sąlygas norintiems išbandyti pirmuosius Freestyle žingsnius.

Ieškantys daugiau veiksmo, puikiai jausis kurorte Zillertal Arena, nes šalia Snowpark Gerlos yra 100 m ilgio ir 18 m pločio trasa Halfpipe prie Fussalmexpress.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Zillertal Arena yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Zillertal Arena

Bandomasis pranešimas Zillertal Arena susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,6 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais