Kašperské Hory
25 Atsiliepimų skaičius:
72 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 791 m |
| Žemiausias taškas: | 706 m |
| Kurorto aukštis: | 758 m |
| Iš viso keltuvų: | 3 |
| Didelė gondola: | 0 |
| Krėsliniai keltuvai: | 0 |
| Bugelinis keltuvas: | 3 |
| Iš viso trasų: | 2 km |
|
Trasos:
|
1 km |
|
Trasos:
|
1 km |
Orai & Sniego gylis Kašperské Hory
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: n.d. |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): n.d. |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: n.d. |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: n.d. |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-04-29 |
Rytoj
26-04-30 |
Pn.
26-05-01 |
Št.
26-05-02 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | -3 / 8 °C | -4 / 9 °C | 0 / 14 °C | 5 / 19 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 15 h | 15 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 000 m | 1 500 m | 2 500 m | 2 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 1 °C | 6 °C | 2 °C | -3 °C |
| Vėjo greitis | 30 km/val. | 30 km/val. | 40 km/val. | 35 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 1 500 m | 1 300 m | 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -1 °C | 5 °C | 4 °C | 2 °C |
| Vėjo greitis | 30 km/val. | 25 km/val. | 35 km/val. | 30 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 800 m | 1 400 m | 1 500 m | 1 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 12 °C | 10 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 25 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. | 30 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 600 m | 2 100 m | 2 500 m | 2 800 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 10 °C | 17 °C | 13 °C | 9 °C |
| Vėjo greitis | 25 km/val. | 10 km/val. | 15 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 3 000 m | 2 900 m |
|
Šiandien
26-04-29 |
Rytoj
26-04-30 |
Pn.
26-05-01 |
Št.
26-05-02 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 2 / 14 °C | -1 / 14 °C | 2 / 19 °C | 4 / 23 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 15 h | 15 h | 14 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 000 m | 1 400 m | 2 400 m | 2 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 13 °C | 8 °C | 2 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 000 m | 1 500 m | 1 200 m | 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 4 °C | 12 °C | 9 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 900 m | 1 300 m | 1 500 m | 1 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 17 °C | 14 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 500 m | 1 900 m | 2 400 m | 2 800 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 21 °C | 17 °C | 9 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 3 000 m | 3 000 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bal. | Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. |
| 6 h | 7 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 3 h | 4 h | 5 h | 4 h | 3 h | 5 h |
| 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 26 | 14 | 42 | 53 | 17 |
| 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 4 | 10 | 11 | 3 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



