Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Klientų atsiliepimai

Andalo

228 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacija:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,1
Informacija apie slidinėjimo regioną
Skirama Dolomiti
Aukščiausias taškas: 3 016 m
Žemiausias taškas: 800 m
Iš viso keltuvų: 145
Bugelinis keltuvas: 26
Krėsliniai keltuvai: 95
Didelė gondola: 24
Iš viso trasų: 368 km
Trasos:
150 km
Trasos:
218 km
Trasos:
48 km

Slidinėjimo regionas Skirama Dolomiti

Skipass „Combi (5+1)“ galioja 5 dienas ant visų slidinėjimo zonos Paganella trasų ir 1 dieną vienoje iš kitų Skirama Dolomiti, pavyzdžiui, Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale, Pejo, Monte Bondone arba Folgaria.

Slidinėjimo zona aplink Madonna di Campiglio driekiasi 2.550 aukštyje ir apima 50 km slidinėjimo trasas, kurias jungia 19 keltuvai. Dauguma keltuvų yra pačiame centre, o pagrinde paprastos ir vidutinio sunkumo trasos, nustebins ypač pradedančiuosius ir mėgstančius ramiai slidinėti. Ekspertais yra taip pat pasirūpinta: garsioji FIS trasa „3-Tre“, ant kurios įvyko vyrų pasaulio salomo varžybos ir „Spinale Direttissima“ prie Monte Spinale padidins jūsų adrenalino lygį!

62 km slidinėjimo trasos apima slidinėjimo zoną Folgarida-Marilleva su 26 moderniomis keltuvų ir sniego gaminimo įrangomis, siekia 1.300 ir 2.180 metrų aukščio skirtumą. Teritorijoje dominuoja lengvos ir vidutinio sunkumo lygio trasos, taip pat yra kelios juodos trasos, pavyzdžiui, „Nera Folgarida“, kuri yra 1,8 km ilgio.

Folgaria zonos Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino, Serrada ir Fiorentini kartu su Lavarone sudaro „Ski-Karussell“ ir siekia 1150 – 1850 metrų aukščio skirtumą, prie kurios yra prijungta slidinėjimo zona Fiorentini ir suteikia galimybę naudotis 31 keltuvais ir iš viso 102 km slidinėjimo trasomis. Zonoje pagrinde yra vidutinio sunkumo trasos, tačiau taip pat pakankamai yra ir pradedantiesiems bei profesionalams skirtų ruožų. Die Cima Sommo Alto – Costa (Emozioni) turi 2,5 km ir siekia 400 m aukščio skirtumą bei yra ilgiausias slidinėjimo zonos nusileidimas puikiai pritaikytas pradedantiesiems. Fondo Grande (Martinella Nord) yra sunkiausias nusileidimas ir pasirūpina, kad 1,5 km ilgyje patyrusiems slidininkams taip pat virpėtų širdis.

Pinzolo yra maža, bet gera slidinėjimo zona aplink Doss del Sabion, kurioje yra 32 km slidinėjimo trasos ir dešimt keltuvų su 800–2.100 m. aukščio skirtumu. Pagrinde paprastos, švelnios ir vidutinio sunkumo trasos yra puikiai pritaikytos norintiems išbandyti pirmuosius žingsnius sniege ant trasų. Be to, yra specialiai vaikams pritaikyta atostogų programa, tad šeimos mielai patraukia į šią slidinėjimo zoną.

Populiariame Monte Bondone jūs galite išbandyti 1.184 – 2.090 aukščio skirtumą su 20 km slidinėjimo trasomis, kurios gali būti padengiamos dirbtinai pagamintu sniegu ir kurias jungia šešios pakėlimo įrangos. Įvairios slidinėjimo zonos siūlo ne tik pradedantiesiems, bet ir patyrusiems daug malonumo ant trasų!

Aukščiausiai esanti Skirama Dolomiti slidinėjimo zona, yra 100 km slidinėjimo trasos aplink Passo Tonale, kurios yra net 3000 m aukštyje.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apgyvendinimas Andalo

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo regionas Andalo

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais