Residence Tabor
17 Atsiliepimų skaičius:
76 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 800 m |
| Žemiausias taškas: | 1 312 m |
| Kurorto aukštis: | 1 312 m |
| Iš viso keltuvų: | 17 |
| Didelė gondola: | 1 |
| Krėsliniai keltuvai: | 10 |
| Bugelinis keltuvas: | 6 |
| Iš viso trasų: | 100 km |
|
Trasos:
|
54 km |
|
Trasos:
|
38 km |
|
Trasos:
|
8 km |
Orai & Sniego gylis Bardonecchia
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 22 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 100 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-30 |
Rytoj
26-05-31 |
Pr.
26-06-01 |
An.
26-06-02 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 4 / 13 °C | 3 / 12 °C | 4 / 12 °C | 2 / 9 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 7 h | 12 h | 11 h | 5 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 13 °C | 10 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 400 m | 3 300 m | 3 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 12 °C | 8 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 15 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 600 m | 3 200 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 12 °C | 10 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 700 m | 3 100 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 7 °C | 6 °C | 2 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 15 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 2 800 m |
|
Šiandien
26-05-30 |
Rytoj
26-05-31 |
Pr.
26-06-01 |
An.
26-06-02 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 10 / 28 °C | 10 / 27 °C | 11 / 26 °C | 10 / 21 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 7 h | 12 h | 10 h | 5 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 27 °C | 21 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 400 m | 3 300 m | 3 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 26 °C | 21 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 600 m | 3 200 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 25 °C | 20 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 700 m | 3 100 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 20 °C | 16 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 2 800 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 8 h | 11 h | 10 h | 10 h | 7 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 3 h | 6 h | 10 h |
| 52 | 0 | 2 | 0 | 7 | 60 | 91 | 87 | 135 | 207 | 102 | 22 |
| 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 13 | 12 | 15 | 14 | 14 | 4 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



