Apgyvendinimai

Mes Jums siūlome didelį apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą: nuo paprastų pensionų ir modernių apartamentų namų iki pat 5 žvaigždučių viešbučių – visa tai mes siūlome Jums. Amžiui būdingas nusidėvėjimas įmanomas visose kategorijose. Apgyvendinimo įstaigų kategorijos atitinka šalies klasifikacijos standartus (pažymėti žvaigždutėmis), o jeigu apgyvendinimo įstaiga neturi kvalifikacijos arba jos būklė mūsų nuomone skiriasi nuo oficialių žvaigždučių, jos yra pažymėtos saulutėmis.

* °
Labai paprastas apgyvendinimas tik su būtiniausiais dalykais.

** °°

*** °°°
Geras ir jaukus įrengimas su geru komfortu. Geresnės kokybės įrengimas.

**** °°°°
Labai geras įrengimas su aukštos kokybės komfortu. Objekto vieta atitinka aukštus standartus.

***** °°°°°
Pirmos klasės įranga su visais patogumais. Labai prižiūrėtas ir sudaro išskirtinį bendrą įspūdį.

Apgyvendinimo įstaigų tipai

Apartamentai, Studijos ir Chalets

Studijose yra gyvenamoji/miegamojo patalpa, o Apartamentuose ir Chalets yra bent dar viena patalpa. Visuose šiuose apgyvendinimo įstaigų tipuose yra virtuvė arba virtuvėlė, todėl paprastai maitinimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Šio tipo apgyvendinimo įstaigas galima išsinuomoti ir tada, kai kambaryje vietų skaičius didesnis negu asmenų, jeigu gyvenamąją ir miegamojo patalpą norite naudoti kaip svetainę.
Galutinis patalpų valymas yra kartais įskaičiuotas, kartais už jį reikia sumokėti atvykus į vietą arba patalpas išvalyti pačiam. Atvykus į vietą reikia sumokėti užstatą, kurį paprastai atgausite išvykimo dieną. Tikslią informaciją apie tai rasite apgyvendinimo įstaigos aprašyme.
Jeigu neparašyta kitaip, patalynė ir rankšluosčiai į kelionės kainą neįskaičiuoti, tačiau juos galima išsinuomoti atvykus į vietą arba atsivežti patiems.

Gasthöfe ir viešbučiai

Apsigyventi galite vienviečiuose, dviviečiuose ir daugiaviečiuose kambariuose su pusryčiais arba half-board maitinimu. Priklausomai nuo kategorijos, kai kur yra sauna arba netgi išskirtinė SPA sritis (sauna, solariumas, turkiška pirtis, baseinas).

Pensionas su pusryčiais

Pensionai su pusryčiais tai pigi Gasthöfen ir viešbučių alternatyva. Apsigyventi galite vienviečiuose, dviviečiuose ir daugiaviečiuose kambariuose su pusryčiais.

Įsiregistravimas ir išsiregistravimas

Gasthöfen, viešbučiuose ir pensionuose su pusryčiais kambariuose galima vėliausiai apsistoti 16.00 val., apartamentuose tik apie 17 val.
Išvykimo dieną kambarys/apartamentas turi būti atlaisvinamas vėliausiai iki 10 val. Tikslesnę informaciją gausite atvykę į vietą įsiregistravimo metu.

Kurorto mokestis

Kurorto mokestis yra komunalinis mokestis, kurį reikia sumokėti daugelyje turizmo vietovių. Nėra jokio vienodo tarifo, kuris būtų taikomas kiekvienam kurortui. Jo suma kiekvienoje vietovėje yra skirtinga.
Kartais kurorto mokestį įskaičiuojame į kelionės kainą ir nusiunčiame jį į tą vietovę, o kartais jis turi būti sumokamas atvykus į vietą.