Daugiau informacijos apie kelionę

Skipass

Skipass

Skipass yra jūsų bilietas į slidinėjimo trasas, kuri jums suteiks galimybę naudotis keltuvais „Seilbahn“ bei slidinėjimo keltuvais tam tirkoje slidinėjimo zonoje arba visame slidinėjimo regione.

Ar skipass yra įskaičiuotas į kelionės kainą?

Jeigu neparašyta kitaip, visos kelionės yra su įskaičiuotu skipass. Kiekvienam kelionės dalyviui priklauso skipass. Kai kuriose vietose yra specialios vaikų skipass taisyklės, atkreipkite dėmesį į svarbią pastabą apgyvendinimo aprašyme. Jei skipass užsakyti negalima, tai užsakymo procese pažymima kaip „slidinėjimo paso neįskaičiuotas“.

Kiek laiko galioja skipass?

Skipass galioja kitą dieną po atvykimo iki dienos prieš išvykstant, jei nenurodyta kitaip. Slidinėjimo paso galiojimą jūsų norimai kelionei galite sužinoti užsakymo procese.

Ar galima pratęsti slidinėjimo paso galiojimą?

Skipass galiojimas paprastai gali būti prailgintas užsakymo procese išvykimo dienai. Jeigu jau atvykimo dieną norite patekti ant slidinėjimo trasos, galite atvykę į vietą įsigyti pusės dienos arba visos dienos bilietą keltuvų kasoje.

Ar galima užsakyti skipass pratęsimą?

Kai kurios kelionių kryptys suteikia galimybę praplėsti skipass iki slidinėjimo regiono tam, kad būtų galima naudoti kitas slidinėjimo zonas su kuriomis jis yra sujungtas. Tai galite rasti pasirinktos kelionės užsakymo procese.

Kas yra keycard?

Daugelyje vietovių skipass yra išduodamas kaip keycard (elektrinė laiko kortelė). Už šią kortelę reikia sumokėti nedidelį mokestį, kuris paprastai yra grąžinamas, jei gražinate kortelę kalnų keltuvų kasoje.

Ar galima atsisakyti skipass?

Jei nenorite atsisakyti skipass, tai galite nurodyti užsakymo procese. Tuomet jūsų kelionės kaina bus sumažinta. Tačiau turėtumėte atkreipkite dėmesį ir į tai, kad kai kuriuose pasiūlimuose nėra galimybės atšaukti skipass.

Ar vaikams yra reikalingas skipass, ir iki kokio amžiaus jis yra nemokamas?

Slidinėjimo zonose skipass dažniausiai yra nemokamas vaikams iki 5 arba 6 metų, tačiau vaikai turi būti lydimi bent vieno iš suaugusiųjų arba slidinėjimo instruktoriaus. Kai kuriose slidinėjimo zonose vaikai iki 10 ar net 15 metų taip pat gali slidinėti nemokamai. Užsakymo procese jums bus tiesiogiai parinktas skipass, tam tikroje amžiaus grupėje.

Kur galima atsiimti įskaičiuotą skipass?

Skipass galite atsiimti kalnų keltuvų stoties kasoje arba kai kuriais atvejais ir jūsų apgyvendinimo įstaigoje. Išsamesnę informaciją, apie skipass atsiėmimą, gausite su kelionės dokumentais, skipass kuponas-voucher.

Kokias paslaugas gali suteikti skipass?

Daugelyje vietų su skipass gausite slidinėjimui teikiamų paslaugų įvairovę ir kitas nuolaidas, kurios suteiks galimybę naudotis ne tik skibus ar viešuoju transportu, bet daugelyje vietovių gausite nuolaidas ir įėjimui į muziejus, vonias (atsipalaidavimui) ar baseinus. Taip pat gausite nuolaidas ir renginiams pvz. koncertams ir festivaliams. Taigi, po aktyvios dienos trasose arba poilsio dienų metu, turite didelį pasirinkimą alternatyviam laisvalaikio praleidimui.

Kur galima nusiprkti pigų skipass?

Ieškant nuolaidų skidinėjimo bilietams, slidininkai galės tai surasti čia. Užsakymo procese Slidinėjimo atostogų paketas jūs turite galimybę įsigyti skipass už mažesnę kainą. SnowTrex perka skipass (slidinėjimo leidimus) už jus, jums palankiomis sąlygomis, ir perleidžia tai jums su nuolaidomis. Vaikai gali gauti skipass už mažesnę kaina arba net nemokamai. Taigi, net ir pačiose populiariausiose ir didžiausiose slidinėjimo zonose galite gauti pigesnius keltuvų bilietus.

Kaip galima stebėti nuvažiuotų trasų kilometrus?

Vis daugiau slidinėjimo zonų siūlo paslaugą su keycard, kuria galima stebėti trasų kilometrus. Pasibaigus dienai gausite apžvalgą apie keltuvų skaičių, nuvažiuotus kilometrus ir kitą statistiką. Jums tereikia įvesti skipass numerį kalnų stoties svetainėje. Taip pat be aukščio matuoklio ir nuvažiuotų kilometrų jums bus rodoma važiujantys keltuvai ir trasos. Daugelis slidinėjimo zonų ir slidinėjimo regionų taip pat siūlo galimybę iškart po paskutinio nusileidimo apsispausdinti visą informaciją.