Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Avoriaz

143 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,3
Slidinėjimo zona 9,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
Avoriaz
Aukščiausias taškas: 2 276 m
Žemiausias taškas: 974 m
Kurorto aukštis: 1 800 m
Iš viso keltuvų: 35
Bugelinis keltuvas: 14
Krėsliniai keltuvai: 18
Didelė gondola: 3
Iš viso trasų: 53 km
Trasos:
30 km
Trasos:
16 km
Trasos:
7 km

Slidinėjimo kelionės Avoriaz - žiemos malonumai, tobuloje harmonijoje!

Avoriaz

Avoriaz kaimelis yra 1800 m aukštyje ir randasi Prancūzijos pusėje Les Portes du Soleil slidinėjimo regiono širdyje. Kaimelis be automobilių buvo pastatytas 1960 m. buvusioje Alpių ganykloje, čia automobiliai buvo pakeisti žirgų vežimėliais. Vietovės architektūra ir modernus dizainas puikiai dera su harmoninga aplinka ir gamta bei sukuria jaukią atmosferą. Avoriaz priklauso vienai iš sniegingiausių Prancūzijos zonų. Svarbu yra tai, kad nuo čia greitai ir lengvai galėsite pasiekti trasas, beveik nuo visų apartamentų galėsite nusileisti per kaimą, ir taip atsidursite tiesiai slidinėjimo zonoje. Iš modernios slidinėjimo stoties galėsite pasiekti plačias trasas, kurios žada malonius greituosius nusileidimus.

Taip pat Avoriaz gali pasigirti ir vandens parku „Aquariaz", kuris nuo 2012 m yra pripažintas kaip vienas iš didžiausių ir aukščiausiai įsikūrusių parkų visame pasaulyje. Jame rasite tam tikras zonas, visoms amžiaus grupėms, sūkūrines vonias, halfpipe-čiuožyklą, vandens laipiojimo sieną ir daug daugiau! Vandens parke taip pat yra unikalūs augalai bei galima grožėtis panoraminiu vaizdu į aplinkinius kalnus. Avoriaz įvairus Après-Ski ir naktinio slidinėjimo gyvenimas su pabais, barais ir diskoteka, taip pat yra puikiai tinkamas ir jauniems žiemos sporto mėgėjams.

Portes du Soleil

Portes du Soleil regionas yra Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje į pietus nuo Žanevos ežero. Nuo čia yra galimybė pamatyti ir netoliese esantį Mont Blanc (4807 m), Ženevos ežerą ir Dents du Midi kalnų grandinę. Šis labai įvairus žiemos sporto regionas, esantis viduryje kalnų masyvų, susideda iš 12 slidinėjimo stočių, aštuonios iš jų yra prancūzų aukštutinėje Sovojoje o kitos keturios Šveicarijoje Valė. Nuo ramios vietos šeimoms iki populiarios vakarėlių zonos, čia kiekvienas poilsiautojas ras tinkamą pasiūlymą. Pirmos klasės slidinėjimo zonoje - su 580 km trasomis, kuri yra viena iš didžiausių pasaulyje - tai yra būtina išbandyti kiekvienam žiemos sportininkui. Aukštesnės teritorijos yra užtikrintos sniegu, žemiau padės sniego patrankos.

Atvykimas Avoriaz

  • Traukinys: Tonon le Benas (apie 45 km)
  • Skrydis: Ženeva (apie 85 km), Šamberi (apie 145 km), Lyon-Saint-Exupery (apie 220 km)

Apgyvendinimas Avoriaz

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Avoriaz

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...