Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Portes du Soleil

224 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,1
Slidinėjimo zonos 9,1
Informacija apie slidinėjimo regioną
Les Portes du Soleil
Aukščiausias taškas: 2 466 m
Žemiausias taškas: 1 000 m
Iš viso keltuvų: 165
Bugelinis keltuvas: 82
Krėsliniai keltuvai: 72
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 580 km
Trasos:
310 km
Trasos:
210 km
Trasos:
60 km

Slidinėjimo kelionės Portes du Soleil - saulės vartai!

Portes du Soleil regionas yra Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje į pietus nuo Žanevos ežero. Nuo čia yra galimybė pamatyti ir netoliese esantį Mont Blanc (4807 m), Ženevos ežerą ir Dents du Midi kalnų grandinę. Šis labai įvairus žiemos sporto regionas, esantis viduryje kalnų masyvų, susideda iš 12 slidinėjimo stočių, aštuonios iš jų yra prancūzų aukštutinėje Sovojoje o kitos keturios Šveicarijoje Valė. Nuo ramios vietos šeimoms iki populiarios vakarėlių zonos, čia kiekvienas poilsiautojas ras tinkamą pasiūlymą. Pirmos klasės slidinėjimo zonoje - su 580 km trasomis, kuri yra viena iš didžiausių pasaulyje - tai yra būtina išbandyti kiekvienam žiemos sportininkui. Aukštesnės teritorijos yra užtikrintos sniegu, žemiau padės sniego patrankos.

Avoriaz

Avoriaz kaimelis yra 1800 m aukštyje ir randasi Prancūzijos pusėje Les Portes du Soleil slidinėjimo regiono širdyje. Kaimelis be automobilių buvo pastatytas 1960 m. buvusioje Alpių ganykloje, čia automobiliai buvo pakeisti žirgų vežimėliais. Vietovės architektūra ir modernus dizainas puikiai dera su harmoninga aplinka ir gamta bei sukuria jaukią atmosferą. Avoriaz priklauso vienai iš sniegingiausių Prancūzijos zonų. Svarbu yra tai, kad nuo čia …
Informacija apie vietovę

Châtel

Žiemos sporto kurortas Châtel yra įsikūręs 1191 m aukštyje, Savojos Alpių šiaurinėje dalyje ir netoli Šveicarijos sienos. Tradicinis kaimas tik pastaraisiais metais tapo tikru žiemos sporto papuošalu, tačiau taip pat išlaikė ir savo pirminį žavesį. Châtel tiesioginę nauda teikia kaimyninė, viena iš didžiausių žiemos sporto vietovių Les Portes du Soleil slidinėjimo zona. Taigi ši vietovė gali pasiūlyti ne tik fantastiškas žiemos sporto galimybes,…
Informacija apie vietovę

Vietovės Portes du Soleil

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
3
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...