Klientų atsiliepimai

Châtel

58 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,5
Informacija apie slidinėjimo zoną
Châtel
Aukščiausias taškas: 2 200 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 191 m
Iš viso keltuvų: 41
Bugelinis keltuvas: 26
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 146 km
Trasos:
62 km
Trasos:
62 km
Trasos:
22 km

Slidinėjimo kelionės Châtel - slidinėjimo linksmybės prie saulės vartų!

Châtel

Žiemos sporto kurortas Châtel yra įsikūręs 1191 m aukštyje, Savojos Alpių šiaurinėje dalyje ir netoli Šveicarijos sienos. Tradicinis kaimas tik pastaraisiais metais tapo tikru žiemos sporto papuošalu, tačiau taip pat išlaikė ir savo pirminį žavesį. Châtel tiesioginę nauda teikia kaimyninė, viena iš didžiausių žiemos sporto vietovių Les Portes du Soleil slidinėjimo zona. Taigi ši vietovė gali pasiūlyti ne tik fantastiškas žiemos sporto galimybes, bet ir ramybę bei poilsį, kurio paprastai ieško daugelis poilsiautojų.

Vietovės charakterį apibūdina mažos iš medžio pagamintos chalet, daugybė bažnyčių bei koplytėlės. Gyvenvietėje vis dar yra daugybė menininkų ir amatininkų, kurie siūlo savo prekes mažose parduotuvėse ar turgeliuose. Kaimelių šventėse ir lankydamiesi vietinėse parduotuvėse galite pasinerti į šios vietovės originalų pasaulį. Taip pat verta aplankyti sveikatingumo centrus ir naujai pastatytą baseiną ar fermas, kurios garsėja daugybe natūralių produktų.

Portes du Soleil

Portes du Soleil regionas yra Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje į pietus nuo Žanevos ežero. Nuo čia yra galimybė pamatyti ir netoliese esantį Mont Blanc (4807 m), Ženevos ežerą ir Dents du Midi kalnų grandinę. Šis labai įvairus žiemos sporto regionas, esantis viduryje kalnų masyvų, susideda iš 12 slidinėjimo stočių, aštuonios iš jų yra prancūzų aukštutinėje Sovojoje o kitos keturios Šveicarijoje Valė. Nuo ramios vietos šeimoms iki populiarios vakarėlių zonos, čia kiekvienas poilsiautojas ras tinkamą pasiūlymą. Pirmos klasės slidinėjimo zonoje - su 580 km trasomis, kuri yra viena iš didžiausių pasaulyje - tai yra būtina išbandyti kiekvienam žiemos sportininkui. Aukštesnės teritorijos yra užtikrintos sniegu, žemiau padės sniego patrankos.

Atvykimas Châtel

  • Traukinys: Monthey (apie 20 km), Aigle (Šveic., apie 30 km), Tonon le Benas (apie 40 km)
  • Skrydis: Ženeva (apie 80 km), Annecy-Meythet (apie 110 km), Šamberi (apie 160 km)

Apgyvendinimas Châtel

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Châtel

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...