Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Flaine

162 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grand Massif
Aukščiausias taškas: 2 480 m
Žemiausias taškas: 697 m
Kurorto aukštis: 1 600 m
Iš viso keltuvų: 67
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 25
Didelė gondola: 8
Iš viso trasų: 265 km
Trasos:
135 km
Trasos:
95 km
Trasos:
35 km

Slidinėjimo kelionės Flaine – slidinėjimas su visais aspektais!

Flaine

Žiemos sporto kurortas Flaine yra apie 1.600 m aukštyje, Hochsavoyen, apie 70 km į pietryčius nuo Ženevos. Šiame kurorte nevažiuoja automobiliai. Kurortą 60-aisiais suprojektavo architektas Marcel Breuer ir buvo iš karto integruotas į kalnų kraštovaizdį, gamta išliko nepaliesta. Yra trys kurorto dalys skirtingame aukštyje, kuriuos jungia pėsčiųjų takai, keltuvai ir mikroautobuso paslauga. Nuo kurorto galima tiesiogiai pasiekti slidinėjimo zoną Flaine, kuri su 140 km garantuoja malonumą ant trasų. Flaine siūlo dar daugiau – mėgstantys veiksmą, gali su automobiliu arba Go-Kart ant ledo parcours išlieti savo energiją arba išbandyti skrydį parasparniu, skrydį sraigtasparniu ir taip pažinti kalnų pasaulį iš paukščio skrydžio.

Grand Massif

Slidinėjimo regionas Grand Massif, Hochsavoyen viduryje, yra permainingas ir įvairus. Jį supa gražus kalnų vaizdas, garsusis Mont Blanc, čia moderniu ir nepakartojamu būdu susiduria istorija. Nesvarbu, ar ramybė per amžius išdygusių kaimelių, ar slidinėjimo stotys - kontrastinis regionas yra neprilygstamas. Ne tik pradedantieji, bet ir profesionalai čia jausis puikiai. Lengvų ir vidutinio sunkumo lygio trasų pasiūlymas yra didelis ir įspūdingas. Už trasų ribų taip pat nelieka neišpildytų norų. Taip galima pažinti kalnų pasaulį ant daugybės lygumų slidinėjimo kilometrų arba ant panoraminių žiemos žygio takų, o užeigos arba restoranai kviečia poilsiui.

Atvykimas Flaine

  • Traukinys: Cluses (apie 30 km)
  • Skrydis: Ženeva (apie 90 km), Bernas (apie 250 km)

Apgyvendinimas Flaine

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Flaine

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais